Karadeniz Pet

Ben yumurta kontrolü yapıyorum onlar aşk :D

Gülşen ÖZDEMİR

Paylaşımcı Üye
son kalan yumurtalarımdan ilki yarın çıkıcak kontrol edeyim dedim bebiş yumurta içinde cıyıklıyor :) çok keyifli heyecanlı bişey ilk defa duydum.onlar delinmediler çok şükür bide çıkarlarsa büyütücekler inşallah.
ama erkeğim durmuyor dişide hayır demiyor aşka devam :D
acaba yumurta gelirmi bu kaçamak çiftleşmelerden

[YOUTUBE]3NOmCLqqmBU[/YOUTUBE]

Son düzenleme:
Maşallah geleceğini düşünmüyorum dişi kendini ayarliyordur yavrularinizda sağlıkla büyür inşaallah

Disiyi rahat birakacagini pek düşünmüyorum umarım dişi bu kacamaklara devam eder yoksa kavga ederler yavru çıkınca

Disiyi rahat birakacagini pek düşünmüyorum umarım dişi bu kacamaklara devam eder yoksa kavga ederler yavru çıkınca

Aslinda hep boyleler nazar degmesinde iste yumurtayi sogutuyor yoksa kavga etmiyorlar .
3 yatiyo 2 kalkiyo gerci yumurtalarda cikmak uzere delinmede yok cok sukur kac saat yada dk sogutursa ölür yavrular onu merak ediyorum.cogunluk yatiyo gunduz gir cik yapiyo sadece.
30 unda ilki
2 sinde 2.
4 undede 3 . yumurta cikicak cikmasina az kalmis yumutalarda ölme olurmu.suan canlilar

Fazla rahatsız etmeyin inşaallah çıkarlar anne işini bilir kısa süreli cikmalar sorun olmaz

Masallah. Artik az kalmis. Saglikla cikacaklardir Gülşen Hanim

Masallah. Artik az kalmis. Saglikla cikacaklardir Gülşen Hanim

Tsk gokhan bey insallah ,korkuyorum olcekler diye.sabrediyorum cikicak yaramazlar :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:54 -->-> Daha önceki mesaj 17:47 --

ciktiiiii minik bebigim supriz yaptı yarın bekliyordum darısı yumurtadaki kardeşlerine.5 dklik hali ;) maşallah diyin nazar degmesin yasasin

4qr3jp.jpg

Tsk gokhan bey insallah ,korkuyorum olcekler diye.sabrediyorum cikicak yaramazlar :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:54 -->-> Daha önceki mesaj 17:47 --

ciktiiiii minik bebigim supriz yaptı yarın bekliyordum darısı yumurtadaki kardeşlerine.5 dklik hali ;) maşallah diyin nazar degmesin yasasin

4qr3jp.jpg

Maşallah Gülşen Hanım, sağlıcakla büyürler İnşallah :)

[MENTION=13576]Gokhan ERKAN[/MENTION]
siz sordunuz diye baktım elime alıp minik krem bir nokta var ama dolumu yeni doğduklarında hicbakmadim. hep bir kaç günlükken baktım ufakken dolumu anlaşılmıyor :)
msj listenize dolmuş gönderemedi.

[MENTION=13576]Gokhan ERKAN[/MENTION]
siz sordunuz diye baktım elime alıp minik krem bir nokta var ama dolumu yeni doğduklarında hicbakmadim. hep bir kaç günlükken baktım ufakken dolumu anlaşılmıyor :)
msj listenize dolmuş gönderemedi.
Once mesaj kutusunu temizleyeyim :) o krem gibi sey kursaklarinda sariliksa evet doyurmuslar masallah.

Once mesaj kutusunu temizleyeyim :) o krem gibi sey kursaklarinda sariliksa evet doyurmuslar masallah.
sağolsun pek cansız bisey yumurcak co küçük olduğundan ele almayinca belli olmuyo ölmeden büyürse daha mutlu olcam talaşı dağıtmış yine tekrar koyayimmi bunlarda çarpık olsun istemiyorum .

Maşallah artık rahatsız etmeyin tehlikeli bir dönem bu

Maşallah, bereketli olsun.
Vitamin vermeyin, mamayı gün aşırı verin.
Erkeği arada ayırıp banyo, yapmıyorsa fıs fıs ile ıslayın. Kızgınlığı biraz geçsin.

Tsk ederim levent abi.yikanmiyor 1 kre oldu oyle yapayim en iyisi bu sabah yine ciftlestiler. Sadece yumurta veriyorum surekli onu yiyorlar.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:09 -->-> Daha önceki mesaj 08:03 --

@Gokhan ERKAN
Kardeşlerinin üstünde karnı tok sırtı pek mutlu mutlu uyuyordu bugün sabah :D iyi bakıyorlarmı.
Jk2Qd5.jpg

Tsk ederim levent abi.yikanmiyor 1 kre oldu oyle yapayim en iyisi bu sabah yine ciftlestiler. Sadece yumurta veriyorum surekli onu yiyorlar.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:09 -->-> Daha önceki mesaj 08:03 --

@Gokhan ERKAN
Kardeşlerinin üstünde karnı tok sırtı pek mutlu mutlu uyuyordu bugün sabah :D iyi bakıyorlarmı.
Jk2Qd5.jpg
Oh maşallah. Bakılıyor. Kursağı dolu. Sıcağı da bulmuş ;) Gayet iyi gerçekten :D

Geri