petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Benekli ve Limon'a veda :)

Konusu 'Üyelerimizden Duyurular' forumundadır ve Berkan Yetiş tarafından 8 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Berkan Yetiş

Berkan Yetiş New Member

Beğenileri:
    0
    Yaklaşık 2-2,5 aydır baktığım çiftim Benekli ve Limon'u bugün Eminönü'nde ki bir kuşçuya sattım. Çok temiz bir yer di. Yavru kuşlar için büyük pvc kafesler vardı, çiftler için ise çifthaneler... Benekli ve Limon'u da oradaki çifthanelerden birine bıraktım. İnşallah iyi bakarlar.

Satmamın nedeni, yavru kuş alıp bana alışmasını sağlamak ve doya doya sevebilmek idi. Ancak benekli ve limon çift oldukları için bana alışmadılar. Kafesin yanına dahi yaklaşsam hemen kafesin diğer tarafına kaçıyorlar dı ve bu yüzdende satıp yerine aynı kuşçudan 1,5 aylık, erkek, hollanda muhabbeti aldım (sanırım rainbow).

Benekli ve Limonum:

Kendi dev kafeslerinde:

Yolculuk kafeslerinde:

Otobüs bekliyoruz:

Otobüste:

Kuşçu da da fotoğraf çekecektim ama unuttum.

Birazdan yeni kuşumla ilgili konu paylaşacağım. Paylaştıktan sonra buraya eklerim.

Yeni kuşum: http://www.muhabbetkusu.com.tr/muha...it-resimler/cesur-oglum-21573.html#post216757

#1 Berkan Yetiş, 8 Haziran 2014
    Son düzenleme: 8 Haziran 2014
  2. Ahmet Behçet

çok güzel kuşlarmış inş iyi birine satılır :S

3. M.Halik Kara

Kaça sattınız acaba?

4. Berkan Yetiş

Berkan Yetiş New Member

Beğenileri:
    0
    100TL ye sattım

5. M.Halik Kara

Hocam tanışmıydı sattığınız kişi çok iyi satmışsınızda ben satmaya kalksam burada o fiyata asla satamam

6. Berkan Yetiş

Berkan Yetiş New Member

Beğenileri:
    0
    Forumda 100 TL ye ilan verdim alan çıkmadı bizzat tek tek kuşçuları gezdim hepsine sordum :)

7. M.Halik Kara

Anladım ikamet ettiğim yerde çift olarak değil tek tek sayıp tanesini 15 liradan alıyorlar da :)

Sayfayı Paylaş