Karadeniz Pet

beni aydınlatırmısınız ?

• Konbuyu başlatan Kağan Köse
  • Başlangıç tarihi
K

Kağan Köse

Guest
kusum daha kucuk benım konuları takıp edenler bılıyo gercı ama.. bazen dısarı cıkmak ıstıyo, kıyamayıp cıkarıyorum. daha tam ucamadıgı ıcın, genellıkle dusuyo :) dustugu yerlere merak etmeyın yastık koydum yumusacık yere dussun dıye =) ama hanı kafese gıtmıyo da koltugun kosesıne gıdıyo hep, kafese gırmesı ıcınde elıme alıp koyuyorum. daha 1,5 aylık bı kus ıcın bu elımle alıp kafese koymam aramdakı guvende sıkıntı yaratırmı.. cıkarma dıyolar ama kesın olarak mı hıc cıkarmım kusu ben. kafa karısıklıgımı duzeltemıyorum bı turlu yardım edersenız memnun olurum

kardeş kuşun önce sana güveni olsun alışsın. zamanla kafesin kapısını açtığında kendi çıkar ve girer.

Son düzenleme:
kardeş kuşun önce sana güveni olsun alışsın. zamanla kafesin kapısını açtığında kendi çıkar ve girer.

ıyı de kafesın ıcındeyken de bana nasıl alıscak kus.. ne zaman salmam gerek ne kadar kesın sureyle kapalı kalmalı

kafesin içindeyken parmağınla alabilirsin dışarı ama kesinlikle kuşu avuçlamadan dışarı çıkarıp yerine koymaya çalış

bende ılk kuş aldıgımda acmıyordum kapısını ama bır hafta sonra actım dahada kapatmadım ıstedıgı zaman gırp ıstedıgı zaman cıkıyordu takmayın boyle guven meselesıne fealn :D

kafesin içindeyken parmağınla alabilirsin dışarı ama kesinlikle kuşu avuçlamadan dışarı çıkarıp yerine koymaya çalış

tamam boylede denerım bı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:58 -->-> Daha önceki mesaj 13:57 --

bende ılk kuş aldıgımda acmıyordum kapısını ama bır hafta sonra actım dahada kapatmadım ıstedıgı zaman gırp ıstedıgı zaman cıkıyordu takmayın boyle guven meselesıne fealn :D

bende acmım bı ıkı gun kapısını acınca hemen cıkıyo zaten suanda da ama ucmaya calısıyo hemen onu da pek beceremıyo tabı.. bı denım hemen parmagımla alım de ya koltuga ya da kapının ustune gıdıcek bılıyorum =) nasıl alıstırcam bakalım

bırak kuscagızı takılsın baktın zorlanıyor cok yardım edersın bır ıkı saat yanında ol sen o ucsun ucsun youlsun ıyıce :=)

Geri