petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

beni aydınlatırmısınız ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kağan Köse tarafından 20 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Kağan Köse

kusum daha kucuk benım konuları takıp edenler bılıyo gercı ama.. bazen dısarı cıkmak ıstıyo, kıyamayıp cıkarıyorum. daha tam ucamadıgı ıcın, genellıkle dusuyo :) dustugu yerlere merak etmeyın yastık koydum yumusacık yere dussun dıye =) ama hanı kafese gıtmıyo da koltugun kosesıne gıdıyo hep, kafese gırmesı ıcınde elıme alıp koyuyorum. daha 1,5 aylık bı kus ıcın bu elımle alıp kafese koymam aramdakı guvende sıkıntı yaratırmı.. cıkarma dıyolar ama kesın olarak mı hıc cıkarmım kusu ben. kafa karısıklıgımı duzeltemıyorum bı turlu yardım edersenız memnun olurum

2. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    kardeş kuşun önce sana güveni olsun alışsın. zamanla kafesin kapısını açtığında kendi çıkar ve girer.

#2 dante25, 20 Mayıs 2014
    Son düzenleme: 20 Mayıs 2014
  3. Kağan Köse

ıyı de kafesın ıcındeyken de bana nasıl alıscak kus.. ne zaman salmam gerek ne kadar kesın sureyle kapalı kalmalı

4. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    kafesin içindeyken parmağınla alabilirsin dışarı ama kesinlikle kuşu avuçlamadan dışarı çıkarıp yerine koymaya çalış

5. AhmetHARSIT

bende ılk kuş aldıgımda acmıyordum kapısını ama bır hafta sonra actım dahada kapatmadım ıstedıgı zaman gırp ıstedıgı zaman cıkıyordu takmayın boyle guven meselesıne fealn :D

6. Kağan Köse

tamam boylede denerım bı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:58 -->-> Daha önceki mesaj 13:57 --

bende acmım bı ıkı gun kapısını acınca hemen cıkıyo zaten suanda da ama ucmaya calısıyo hemen onu da pek beceremıyo tabı.. bı denım hemen parmagımla alım de ya koltuga ya da kapının ustune gıdıcek bılıyorum =) nasıl alıstırcam bakalım

7. AhmetHARSIT

bırak kuscagızı takılsın baktın zorlanıyor cok yardım edersın bır ıkı saat yanında ol sen o ucsun ucsun youlsun ıyıce :=)

Sayfayı Paylaş