Karadeniz Pet

Benim Bebişlerim Akdarı Yermiş :)

• Konbuyu başlatan Mana
  • Başlangıç tarihi
M

Mana

Guest
uxur2.jpg

uxusd.jpg

uxutg.jpg

uxuu0.jpg

maşallah afiyet olsun hepsi patates gibi olsun ;)

maşaallah ;)

maşallah dal darıya bayılıyo benimkilerde ama cok pahalı 11 tane nüfus olunca yetiştiremez oldum :D

ALIM3707 - YouTubearkadaşlar bu kuşun neyi var acaba bi fikri olan varmı yem yedikten sonra sürekli bu hareketi yapıyo ve nefes almakta zorluk çekiyor 4 aydır bizimle,yemesinde içmesinde hiçbir sıkıntı yok ama hep cuf cuf yapıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:38 -->-> Daha önceki mesaj 17:36 --

Hasta kuş - YouTube

teşekkürler arkadaşlar :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:05 -->-> Daha önceki mesaj 03:04 --

Maşallah çok güzeller.

Maşallah hepsi birbirinden tatlı.

maşallah dal darıya bayılıyo benimkilerde ama cok pahalı 11 tane nüfus olunca yetiştiremez oldum :D

teşekkürler herkese :) burda millet deniyor :D bende de 8 tane var ama çok şükür onlar mutlu olsunda paramı harcıyorum elimden geldikçe :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:06 -->-> Daha önceki mesaj 03:05 --

oy maşallah 100 kere 1000 kere :)

sağol canım benim senin dişiyi yiyor musun sen hala :D

teşekkürler arkadaşlar :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:05 -->-> Daha önceki mesaj 03:04 --

teşekkürler herkese :) burda millet deniyor :D bende de 8 tane var ama çok şükür onlar mutlu olsunda paramı harcıyorum elimden geldikçe :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:06 -->-> Daha önceki mesaj 03:05 --

sağol canım benim senin dişiyi yiyor musun sen hala :D

geçen gün aldım elime her yerini ruj yaptım :D öpe öpe bitirdim aslım ben dayanamıyorum çok şirin hayvanlar erkek korkmasa onuda alıp öpücem ama zaten tırsık iyice kudurmasın diye almıyorum onu

geçen gün aldım elime her yerini ruj yaptım :D öpe öpe bitirdim aslım ben dayanamıyorum çok şirin hayvanlar erkek korkmasa onuda alıp öpücem ama zaten tırsık iyice kudurmasın diye almıyorum onu

Hahahaha gece gece güldüm iyi valla :D ben de dayanamıyorum ama benimde dişiler tırsık erkekler keyfini bile bozmaz :D

ALIM3707 - YouTubearkadaşlar bu kuşun neyi var acaba bi fikri olan varmı yem yedikten sonra sürekli bu hareketi yapıyo ve nefes almakta zorluk çekiyor 4 aydır bizimle,yemesinde içmesinde hiçbir sıkıntı yok ama hep cuf cuf yapıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:38 -->-> Daha önceki mesaj 17:36 --

Hasta kuş - YouTube

kuş kumu var mı kafesinde yemlerini öğütemedikten sonra genelde yaparlar böyle enazından benimkiler öğütemedikleri zaman yapıyorlar

Hahahaha gece gece güldüm iyi valla :D ben de dayanamıyorum ama benimde dişiler tırsık erkekler keyfini bile bozmaz :D

:D öyle ama napim

çok güzeller maşallah

Maşallah, bizimkilere yem dayanmıyor, çuvalla almaya başladık.

maşallah maşallah ne güzeller...

Teşekkür ederim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:31 -->-> Daha önceki mesaj 03:30 --

çok güzeller maşallah

Teşekkür ederim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:32 -->-> Daha önceki mesaj 03:31 --

Maşallah, bizimkilere yem dayanmıyor, çuvalla almaya başladık.

Ben kiloyla alıyorum 5 kg kadar.