Karadeniz Pet

Benim Çiftlik :))

• Konbuyu başlatan Lütfi ÖZER
  • Başlangıç tarihi
L

Lütfi ÖZER

Guest
arkadaşlar bu sevda benim için geçen sene sömestır tatilinde gittiğim adanada aldığım 1çift kuş ile başladı site sayesinde ve çevremdeki 3 5 tane uzmanlar sayesinde çok çabuk gelişti muhabbet kuşu hakkında olan bilgilerim aynı zamanda hobide arttı bugün evimde bir çiftim rekor 11 tane yumurtlayabiliyor ve bunun 8 tane yavrusunu 1 ayına kadar tam olarak besliyor neyse sırada fotoğraflar var .

Moderatör tarafında düzenlendi:
güzel kuşlar.mavi sarı çiftini beğendim.ben 2sine zor bakıyorum bakması zordur

mavi sarı çift benim kendi kuşlarımın yavrusudur damızlık amaçlı besliyorum onları şimdiden erkeği ayak atmaya başladı :))) hayırlısı

hayırlı olsun benimde öyle bir merakım var ama ev müsait değil bu ikisini bile zor tutuyorum korkarım benimkiler çoğalsa kapı dışarı edilecekler :)

El emeğiniz sanırım güzek olmuş lakin yumurtaların altına neden talaş (hamster taslaşı) kuş kumu vb. bişey koymadınız ?

hocam o resimler 3 4 gün önceki resimler :))) ayrıca zaten bu büyük üretim kafesini göndereceğim gerçekten evin içinde olacak şey değil tel kafeslerle üretim yapacam yeniden dolabın yavruluklarının büyük olması yüzünden kuşlar fazla yoruluyor .

MaşAllah ustam hayırlısı olsun :)

Çok güzeller maşAllah, benimde aklımda böyle birşey vardı aslında fakat kışın babannemler yazlık evden gitmediler. Yoksa oraya alacaktım kuşları ve çoğaltacaktım :D

Maşallah 1 senede çok iyi düzen kurmussun hocam herkesin yapmak istediği bir düzen hayırlısı olsun :)

MaşAllah ustam hayırlısı olsun :)

bende gerçekten emeğiniz çok büyük bugün evimdeki en iyi damızlık dişimin hal ve hareketleri için bana çok yardımcı oldunuz gece 1 de bana yardımcı olduğunuzu bilirim hakkınız ödenmez sitede en çok siz bana yardımcı oldunuz.

bende gerçekten emeğiniz çok büyük bugün evimdeki en iyi damızlık dişimin hal ve hareketleri için bana çok yardımcı oldunuz gece 1 de bana yardımcı olduğunuzu bilirim hakkınız ödenmez sitede en çok siz bana yardımcı oldunuz.

:) Estağfirullah, biz bunun için burdayız :) Bir parça da olsa katkıda bulunabildiysek ne mutlu bizlere :)