petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Benim Çiftlik :))

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Lütfi ÖZER tarafından 15 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Lütfi ÖZER

arkadaşlar bu sevda benim için geçen sene sömestır tatilinde gittiğim adanada aldığım 1çift kuş ile başladı site sayesinde ve çevremdeki 3 5 tane uzmanlar sayesinde çok çabuk gelişti muhabbet kuşu hakkında olan bilgilerim aynı zamanda hobide arttı bugün evimde bir çiftim rekor 11 tane yumurtlayabiliyor ve bunun 8 tane yavrusunu 1 ayına kadar tam olarak besliyor neyse sırada fotoğraflar var .

#1 Lütfi ÖZER, 15 Eylül 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 15 Eylül 2013
  2. Lütfi ÖZER

yorumları alalım arkadaşları

3. Duranettin ERAYDIN

güzel kuşlar.mavi sarı çiftini beğendim.ben 2sine zor bakıyorum bakması zordur

4. Lütfi ÖZER

mavi sarı çift benim kendi kuşlarımın yavrusudur damızlık amaçlı besliyorum onları şimdiden erkeği ayak atmaya başladı :))) hayırlısı

5. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    hayırlı olsun benimde öyle bir merakım var ama ev müsait değil bu ikisini bile zor tutuyorum korkarım benimkiler çoğalsa kapı dışarı edilecekler :)

6. Lütfi ÖZER

bizim evdekiler uysal :))

7. Lady Gaga

Lady Gaga Guest

El emeğiniz sanırım güzek olmuş lakin yumurtaların altına neden talaş (hamster taslaşı) kuş kumu vb. bişey koymadınız ?

8. Lütfi ÖZER

hocam o resimler 3 4 gün önceki resimler :))) ayrıca zaten bu büyük üretim kafesini göndereceğim gerçekten evin içinde olacak şey değil tel kafeslerle üretim yapacam yeniden dolabın yavruluklarının büyük olması yüzünden kuşlar fazla yoruluyor .

9. Mustafa DEMİRALİ

Beğenileri:
    0
    Maşallah hepsi birbirinden güzel :)

10. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    MaşAllah ustam hayırlısı olsun :)

11. Mehmet Yılmaz

Mehmet Yılmaz New Member

Beğenileri:
    0
  12. Tevfik AKTUNÇ

Çok güzeller maşAllah, benimde aklımda böyle birşey vardı aslında fakat kışın babannemler yazlık evden gitmediler. Yoksa oraya alacaktım kuşları ve çoğaltacaktım :D

13. armand0

armand0 Guest

Maşallah 1 senede çok iyi düzen kurmussun hocam herkesin yapmak istediği bir düzen hayırlısı olsun :)

14. Lütfi ÖZER

ALLAH Herkese nasib etsin hocam birazda şansımız yaver gitti diyelim

15. Lütfi ÖZER

bende gerçekten emeğiniz çok büyük bugün evimdeki en iyi damızlık dişimin hal ve hareketleri için bana çok yardımcı oldunuz gece 1 de bana yardımcı olduğunuzu bilirim hakkınız ödenmez sitede en çok siz bana yardımcı oldunuz.

16. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    :) Estağfirullah, biz bunun için burdayız :) Bir parça da olsa katkıda bulunabildiysek ne mutlu bizlere :)

17. Umutcan AĞLAR

Sayfayı Paylaş