petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

benim çirkinimin cinsiyeti ve ırkı nedir acaba?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve dentgirl tarafından 6 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. dentgirl

dentgirl New Member

Beğenileri:
    0
  2. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    cinsiyet erkek ırkı anlaşılmaz bence bu fotolardan 7 aylık tahminen

3. Tuan MAKSEL
    Gizli

muhtemelen Çekoslavak 7 aylıkdan buyuk 1 yaşında ortalama tahminimce..

4. dentgirl

dentgirl New Member

Beğenileri:
    0
    çok teşekkür ederim. daha 2 gün oldu alalı bizimkisi çok ürkek ama sesime yavaş yavaş alışmaya başladı. sizce konuşturabilmek için çok mu büyük?

5. Tuan MAKSEL
    Gizli

Evet konuşturmak için alıştırmak için büyük

6. tam anlamıyla sana alışmasada konuşur . bu arada anlayanlar ilk fotoda gagaya dikkatli bakabilirler mi bi? mantar başlıyor gibi geldi bana... bide çok bakımsız kalmış vitamin takviyesi yapın.

7. Tuan MAKSEL
    Gizli

mantar yok bence ama gözü kısık bakıyor resim çekerkenmi öyle bakıyor sureklımı acaba . bi hal vargibi

8. dentgirl

dentgirl New Member

Beğenileri:
    0
    yok gözleri aldığımda öyleydi hatta bana biraz pörtlek bile geldi belki cinsindendir dedim ama rahatsızlığı varsa bilemem. evet biraz bakımsız gibi suyuna vitamin kattım ama henüz suluğuna alışamadı bile havalar soğuk olduğu için yıkamaktan kaçındım doğrusu.

9. alalı bi haftadan az olduysa alışma sürecinden dolayı olabilir.

10. kenan
    Gizli

kenan Guest

Kuşun 7 - 8 aylık civarı kuşun tüneğini değişmeni tavsiye ederim almış olduğun kumlu tünek göya tırnak uzamasını önlüyor ama önlediği falanda yok kuşun onun üzerinde rahat etmeğini düşünüyorum kendin sürekli tırtıklı bi yerde durduğunu düşün hiç rahat değil o tünekler tahta tünek almanı tavsi ederim

11. dentgirl

dentgirl New Member

Beğenileri:
    0
    yorumlarınız için çok teşekkür ederim. kenan bey yorumunuzu dikkate alacağım

12. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Erkek yerli 7 8 aylık. Gözlerde bir problem var terramycn göz merhemi kullanmanızı tavsiye ederim. Eczanede 3lira

13. Elif AKDOĞANOĞLU
    Gizli

sağlıklı ve canlı bakmıyor, bir sorunu var gibi, ama anlayamadım. halsiz duruyor. diğer arkadaşların da söylediğine katılıyorum çok bakımsız kalmış. iyi bir bakım ve ilgiyle çirkinim dediğiniz bu kuşçuk çok güzel bir kuş olacaktır.

Sayfayı Paylaş