petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Benim dişi kızısmıs mı yoksa daha zamanı warmı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmet Fidan tarafından 25 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Ahmet Fidan

Beğenileri:
    0
    benım dısı kızısmıs mı bırde bu aralar erkekle kavge edıyorlar nedenı ne olabılır?

2. Murat NUR

Murat NUR Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    16
    emin olmamakla birlikte bence: dişi kızışmaya başlamış benim dişinin ceresi geçen hafta bu renkti şuan tamamen kahverengi, dişi erkekten daha iri bir cins olduğu için kavga ediyorlar diye düşünüyorum. erkeğin dişiden küçük olması sorun oluşturur. erkeğin baskın olması gerek ama bu anlaşmayacakları anlamına da gelmez diye biliyorum. nacizane yorumum budur

3. Ahmet Fidan

Beğenileri:
    0
    anladım tsk ederım umarım yavru werırler

4. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    Dişi kızışıyor kavga sebebi de bu. Erkek te bunun farkında üstüne çok gidiyordur. 1-2 aya dişi kuluçkaya yatar. Erkeğin boyutunun ufak olması burda hep sorun gibi bahsediliyor. Aksine erkek büyük olursa boyut olarak çiftleşme sorun olur. Bu arada yumurtayı yapan dişi olduğundan yavrular genelde anne boyutun da olur bir çok üretici o yüzden dişinin irisini makbul görür. Siz torun sahibi olmaya hazırlanın ufaktan :)

5. göztepe1925

Beğenileri:
    0
    Ercan beye katiliorum benimdiside iri erkege gorre ciftlesme konusunda erkek iri oldugunda disi tunege tam tutunamio ciftlesmede sikinti o zaman oluo insallah anneye ceker yavrular :)

6. rock

rock Member

Beğenileri:
    0
    Maşallah güze çift...

7. Berna Gök

Berna Gök New Member

Beğenileri:
    0
    Kavganın nedeni dişinin kızışması olmalı.

8. Ahmet Fidan

Beğenileri:
    0
    Tsk ederım yorumlarınız ıcın allah razı olsun

Sayfayı Paylaş