Karadeniz Pet

Benim dişi kızısmıs mı yoksa daha zamanı warmı

Ahmet Fidan

Meraklı Üye
benım dısı kızısmıs mı bırde bu aralar erkekle kavge edıyorlar nedenı ne olabılır?

zE66RB.jpg

emin olmamakla birlikte bence: dişi kızışmaya başlamış benim dişinin ceresi geçen hafta bu renkti şuan tamamen kahverengi, dişi erkekten daha iri bir cins olduğu için kavga ediyorlar diye düşünüyorum. erkeğin dişiden küçük olması sorun oluşturur. erkeğin baskın olması gerek ama bu anlaşmayacakları anlamına da gelmez diye biliyorum. nacizane yorumum budur

Dişi kızışıyor kavga sebebi de bu. Erkek te bunun farkında üstüne çok gidiyordur. 1-2 aya dişi kuluçkaya yatar. Erkeğin boyutunun ufak olması burda hep sorun gibi bahsediliyor. Aksine erkek büyük olursa boyut olarak çiftleşme sorun olur. Bu arada yumurtayı yapan dişi olduğundan yavrular genelde anne boyutun da olur bir çok üretici o yüzden dişinin irisini makbul görür. Siz torun sahibi olmaya hazırlanın ufaktan :)

Dişi kızışıyor kavga sebebi de bu. Erkek te bunun farkında üstüne çok gidiyordur. 1-2 aya dişi kuluçkaya yatar. Erkeğin boyutunun ufak olması burda hep sorun gibi bahsediliyor. Aksine erkek büyük olursa boyut olarak çiftleşme sorun olur. Bu arada yumurtayı yapan dişi olduğundan yavrular genelde anne boyutun da olur bir çok üretici o yüzden dişinin irisini makbul görür. Siz torun sahibi olmaya hazırlanın ufaktan :)

Ercan beye katiliorum benimdiside iri erkege gorre ciftlesme konusunda erkek iri oldugunda disi tunege tam tutunamio ciftlesmede sikinti o zaman oluo insallah anneye ceker yavrular :)

Maşallah güze çift...

Kavganın nedeni dişinin kızışması olmalı.

Geri