petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Benim Erkek 4.5 Aylık

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve kalpsizprens tarafından 27 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. kalpsizprens

kalpsizprens New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar benim kuşum 4.5 aylık gelecek çarşamba kuşumuza dişi alıcaz ama aklıma takılan bir soru var benim dişiyi kaç aylık almam lazım eş tutturmak istiyorum o yüzden benim için çok önemli arkadaşlar

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Yine 4-5 aylık alabilirsin. 10 aylık olduklarında yuvalık takarsan daha garantili kuluçka olur.

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
    İmkanınız varsa kuşunuzu bir üreticinin salmasına atıp eşini kendisinin seçmesine izin verin. Bu şekilde kendisinin seçtiği kuşla eş olup yavru verme ihtimali daha yüksek olur.

4. kalpsizprens

kalpsizprens New Member

Beğenileri:
    0
    Yakınımda keşke üretici olsa aklıma geldi ama üretici yok işte yani başka çarem yok yine de yardımlarınız için çok teşekkür ederim

5. Mustafa AKÇAKAYA

Beğenileri:
    0
    Dişiyi de aynı yaşta alırsan iyi olur ama 30-40 günlük farklardan bir şey olmaz

Sayfayı Paylaş