petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

benim garip kuşum..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Begüm MUTLU tarafından 18 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Begüm MUTLU

Kuşumla oynarken normalde hemen omzuma çıkar kulağımı yaklaştırınca onunla oynar didikler böyle ama acıtmaz yani eğer yatıyorsam çenemin yanına gelir burnumlar kaşımla gözümle ağzımla kısaca bütün yüzümle oynar aynı şekilde yapması hoşuma gidiyo ama bunu neden yapıyo anlamıyorum sevgisini mi gösteriyo yoksa didiklemeyi sevdiği için mi yapıyo acaba ? :D bi de şey benim kuşum daha konuşamıyo hiç bir kelime söyleyemiyo her gün ilgileniyorum nerdeyse hep aynı kelimeleri söylüyorum cici kuş, aşkım falan arada boynunu uzatıp esner gibi gagasını açıyo falan nam nam nam falan yapıyo :D arada böyle çok kızgın ötüyo ama uzun sürmüyo şimdide böyle arada sessiz sessiz cikler oldu sesini falan mı açıyo acaba :D biliyorum çok uzun oldu ama ilgilenirseniz çok sevinirim.. sevgiler saygılar herkese :)

2. BydmR

BydmR New Member

Beğenileri:
    0
    konuşurdaha ilgilenmeye devam et seni sevmese omuzuna bile gelmez sevmişki geliyo :D

3. Leydi kuş

daha ne isitiyosun aga ya orana burana çıkmış ohh ne ala . benimki saldımmı hemen pıırr lambanın üstüne :)

4. Begüm MUTLU

5. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    biraz daha bekle yaşlı değilse kolay öğrenir

Sayfayı Paylaş