Karadeniz Pet

Benim Güzellikte İddialı Kuşlarım :)

• Konbuyu başlatan Mana
  • Başlangıç tarihi
M

Mana

Guest
t4tpt.jpg

t4tnb.jpg

t4tnm.jpg

t4tp1.jpg

t4ts0.jpg

t4tsb.jpg

t4ts8.jpg

Miss Turkey 2013 güzelleri. :D Maşallah bu kadar kuşu ne yapıyorsunuz? :D

Teşekkürler paylaşım

siz sarıgız'ı görmediniz dimi

3-4 aylık civarı diğer kuşlarda daha yaşına girmemiş sanırım ilk fotodaki paşaydı sanırım birtek o erişkin bir erkek

ya ben daha 20-30 günlük arası yavru istiyorum ama nasıl anlaşılıyor bilmiyorum gözler ve kafasındaki çizgiler mi sadece?

ya ben daha 20-30 günlük arası yavru istiyorum ama nasıl anlaşılıyor bilmiyorum gözler ve kafasındaki çizgiler mi sadece?

Bana kalırsa erişkin olan kuşlarınızı ayırıp kendi yavrunuzu alırsanız daha iyi olur petshoptan anne altından alma durumunuz yoksa en sağlıklı yavru alımı budur :)

Bana kalırsa erişkin olan kuşlarınızı ayırıp kendi yavrunuzu alırsanız daha iyi olur petshoptan anne altından alma durumunuz yoksa en sağlıklı yavru alımı budur :)

beyaz olan kuşlarımdan biri tüy döker gibi oldu ve kuyruğu da hafif inmiş gibi aşağı. sessiz sakin kendi halinde duruyor önceden kavgacıydı. hamile olabileceği şüphesiyle eşi olan paşayı ve kendisini ayrı kafese koydum. içine de yuva yerleştirdim, dişi merak edip içine girdi yuvanın girişinde gezindi bakındı. sizce hamile mi?

beyaz olan kuşlarımdan biri tüy döker gibi oldu ve kuyruğu da hafif inmiş gibi aşağı. sessiz sakin kendi halinde duruyor önceden kavgacıydı. hamile olabileceği şüphesiyle eşi olan paşayı ve kendisini ayrı kafese koydum. içine de yuva yerleştirdim, dişi merak edip içine girdi yuvanın girişinde gezindi bakındı. sizce hamile mi?

Kafesten çıkarmayın eşiyle beraber resim koyarsanı yumurta varmı yokmu daha iyi yardımcı oluruz

Dediğiniz gibi ise 2 3 günde belli olur zaten çiftleşmeden 1 hafta sonra yumurtalar gelmeye başlar biraz daha bekleyin isterseniz emin olduktan sonra paylaşın

tamam biraz daha bekleyeyim o zaman. gebelik süresi kaç gün muhabbet kuşlarında?