petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Benim Güzellikte İddialı Kuşlarım :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Mana tarafından 30 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Mana
    Gizli

Mana Guest

2. Sevtap DERİN
    Gizli

Miss Turkey 2013 güzelleri. :D Maşallah bu kadar kuşu ne yapıyorsunuz? :D

3. armand0
    Gizli

armand0 Guest

2 ve 3. Resimdeki kuşa bayıldım :)

4. Mana
    Gizli

Mana Guest

her sene güzel seçilir benim kuşlarım :D bakabiliyoruz şimdilik 2 büyük kafesleri var yalnız yavrularlarsa tavana kadar kafes alıp ayrı odaya koymamız lazım sanırım :eek:

5. Mana
    Gizli

Mana Guest

tamamen beyaz ama gözleri kırmızı değil bu albino değil demek değil mi? göğüs kısmı ışıkta hafif mavi parıltılar veriyor.:rolleyes:

6. armand0
    Gizli

armand0 Guest

Yok Albino değil ama bir albino kadar tatlı ve güzel :)

7. Mana
    Gizli

Mana Guest

arkadaşa verdim bunu çok kavgacıydı :) yeşili de verdim.

8. Mana
    Gizli

Mana Guest

bu arada mor olan hala yavru mu?

9. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler paylaşım

siz sarıgız'ı görmediniz dimi

10. armand0
    Gizli

armand0 Guest

3-4 aylık civarı diğer kuşlarda daha yaşına girmemiş sanırım ilk fotodaki paşaydı sanırım birtek o erişkin bir erkek

11. Mana
    Gizli

Mana Guest

yok görmedim kendisini nasıl görebilirim :)

12. Mana
    Gizli

Mana Guest

ya ben daha 20-30 günlük arası yavru istiyorum ama nasıl anlaşılıyor bilmiyorum gözler ve kafasındaki çizgiler mi sadece?

13. armand0
    Gizli

armand0 Guest

Bana kalırsa erişkin olan kuşlarınızı ayırıp kendi yavrunuzu alırsanız daha iyi olur petshoptan anne altından alma durumunuz yoksa en sağlıklı yavru alımı budur :)

14. Mana
    Gizli

Mana Guest

beyaz olan kuşlarımdan biri tüy döker gibi oldu ve kuyruğu da hafif inmiş gibi aşağı. sessiz sakin kendi halinde duruyor önceden kavgacıydı. hamile olabileceği şüphesiyle eşi olan paşayı ve kendisini ayrı kafese koydum. içine de yuva yerleştirdim, dişi merak edip içine girdi yuvanın girişinde gezindi bakındı. sizce hamile mi?

15. armand0
    Gizli

armand0 Guest

Kafesten çıkarmayın eşiyle beraber resim koyarsanı yumurta varmı yokmu daha iyi yardımcı oluruz

16. Mana
    Gizli

Mana Guest

tamam ama hemen belli olur mu ki?

17. armand0
    Gizli

armand0 Guest

Dediğiniz gibi ise 2 3 günde belli olur zaten çiftleşmeden 1 hafta sonra yumurtalar gelmeye başlar biraz daha bekleyin isterseniz emin olduktan sonra paylaşın

18. Mana
    Gizli

Mana Guest

tamam biraz daha bekleyeyim o zaman. gebelik süresi kaç gün muhabbet kuşlarında?

19. armand0
    Gizli

armand0 Guest

Çiftleşmeden 7-10 gün sonra yumurta gelir 1 ay sonrada yavrular yumurtadan çıkmaya başlar

20. Mana
    Gizli

Mana Guest

anladım çok teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş