Karadeniz Pet

benim icin onemli olan Irklari nelerdir.

Ahmet Tan

Meraklı Üye
Arkadaslar 3 tane kus soracagim yardimci olmanizi istiyorum saygilarimla
1. KUSUM
5pmOa5.jpg

q98XNq.jpg

0bN5pL.jpg

bQMoEj.jpg

-------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------

2. kusum
72XGQL.jpg

vY8Byr.jpg

---------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------------------

3. Kusum buda cinsiyet onemlli benim icinnn ve tabikide ırkkı

OJ9XzA.jpg

NOT: MASALLAHLARİ ESİRGEMEMENİİ RİCA EDERİMMM

Ingiliz cek cek

İngiliz çek çek

eminsiniz demi 3 cusu ile 2 cisi arasinda ama cusse farkki baya varr ve 3 cusu disi demii

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:27 -->-> Daha önceki mesaj 21:02 --

? yokmmu baska soleyecek ?

Son düzenleme:
2.resimdeki mavi erkek kuşda sıkıntı var sanki hocam kanat ve kuyrugu düşmüş

disi ile problemleri var bana kalirsa disi yumurtalara yatmioor nedeni sitres oldu hayvanlar yer degisikliginen dolayi

levent bey ilk cift jumbo olabilirmmi disisi ve hollanda dediginiz jumbo kirmasi olabilirmmi?

yok birisini jumbo kirigi die aldim o mavi cifti digerini disisi jumbo die aldim uygun fiyata ama ornegin o mavili cifti 75 tl ye aldim obur jumbo disi dedigimi 150 ye aldim ama ingiliz bile olsa yine normal degilmmi

zaten ingiliz horlanda olarak satılan kuşların tek fiyatı 60-80 arası çift olarak normal almışsınız

zaten ingiliz horlanda olarak satılan kuşların tek fiyatı 60-80 arası çift olarak normal almışsınız

ben cift olarak aldim 75 e ve altinda yumurta vardi basta yatiorlardi ama strese girdiler ne yazikki:(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:43 -->-> Daha önceki mesaj 00:42 --

İngiliz olsa çift fiyatı 150 normal.

yumurtluor bakalim insallah bunlarda strse girmezlerr

Geri