petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Benim İsteklerim Bunlar...

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve Cem Temiz tarafından 21 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

Sitede Sohbet Ve Mümkunse Radyo Yayın Yapılırsa Site Üyesi Biraz Daha Atabilir Spor Bölümü Olabilir.

2. Sevtap DERİN

Sitede sohbet vardı. Fakat yaşanan bazı olaylardan ötürü kapatıldı tekrar açılır mı onu yöneticiler bilir.

Edit: Radyo olayına hiç sıcak bakmıyorum nedense. Ama inanın bende neden olduğunu bilmiyorum.
    Çocukluğuma inmek gerek herhalde.

3. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

hım ben radyo yayını yaparsam seversin. sevtap.daha önce 8 sanal radyo da yayın yaptim...

4. Süleyman Mert DEMİRSOY

Neden sohbet kapatıldı ben onu anlamadım ?

5. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Sohbet vardı bazı tatsız olaylar yasandı ve laubalilik cok arttı. Acılır mı acılmaz mı bilinmez ama acılmasın bence. Ayrıca radyoya bende pek sıcak bakmıyorum.

6. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Chat bölümünü şimdilik açmayı düşünmüyoruz arkadaşlar..

7. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

hım ne bilim radyo olsa siteye biraz renk kata bilir diye düşündüm adimin arkadaşlar...

8. Umutcan AĞLAR

Chat açılmaması taraftarıyım site böyle gayet iyi bence. Büyüklerim daha iyi bilir :)

Sayfayı Paylaş