Karadeniz Pet

benim kuş kusuyor, Yardım!!!

• Konbuyu başlatan ergani21
  • Başlangıç tarihi
E

ergani21

Guest
yaklaşık 15 dakika.önce.kuşunu elime.alıp.sevdim.benim.yegen. onu seviyordu ve benim.cici kuşum zaten uçamıyoror.ve ona vitamin damlası.suyuna ve.yemine.bırakıyorum.
şimdi de aniden kusmaya başladı... neden olabilir?
ben.vitaminden diye.düşünüyorum ama.emin.degilim.siz.ne dersiniz ve sorularnızı alabilrmiyim tecrübeli.ve kuş.sevenler:):mad::rolleyes:

Moderatör tarafında düzenlendi:
İshali filan var mı? Veya tüylerinde kabarıklık? Dikkat çekici bi farklılık?

çok durgun ve sessiz. yem.yiyor ama çok halsiz gibi herhalde vitamin dozunu çok abartılı suya kattım.

tüy sorunu var ve çok sesli ötüyordu dişi kuş olmasına rağmen yani erkek gibi hareketleri var.

birde ötüşü hastalanmadan önce idi. kaç tane.kuşumu kaybettim. 2 tanesi.uçtu ve.arazi.oldu. birisi ise öldü. Bunu kaybetsek.aklımdan çıkmaz
bi.daha zor.unuturum :-(

Kus kumu varmi kafeste yoksa koy

Tek mi besliyorsunuz? Büyük ihtimal erkektir de. Eğer hastalıktan yapmıyorsa kur amaçlıdır ve dişi istiyordur yanına. Gerçi sizin anlattığınız kadarıyla kuş hasta. Kuş kumu mutlaka bulundurun sindiremiyordur belki. Çok geçmiş olsun.

2 kuşum.var ve birisi kesinlikle dişi ama hasta olanı ben erkek diye biliyorum ama forumda dişi dediler yani ikisi dişi...ama kusan kuşum mavi ve hareketleri erkek.kuş gibi

ama şu an yine canlandı inşallah kısa bir durumdur...

kuş kumu var ve vitaminini 3 dalmadan 1 damlaya indirdim

Geri