petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

benim kuş kusuyor, Yardım!!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve ergani21 tarafından 18 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. ergani21
    Gizli

ergani21 Guest

yaklaşık 15 dakika.önce.kuşunu elime.alıp.sevdim.benim.yegen. onu seviyordu ve benim.cici kuşum zaten uçamıyoror.ve ona vitamin damlası.suyuna ve.yemine.bırakıyorum.
    şimdi de aniden kusmaya başladı... neden olabilir?
    ben.vitaminden diye.düşünüyorum ama.emin.degilim.siz.ne dersiniz ve sorularnızı alabilrmiyim tecrübeli.ve kuş.sevenler:):mad::rolleyes:

#1 ergani21, 18 Ağustos 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 18 Ağustos 2013
  2. Aysetursak
    Gizli

İshali filan var mı? Veya tüylerinde kabarıklık? Dikkat çekici bi farklılık?

3. ergani21
    Gizli

ergani21 Guest

çok durgun ve sessiz. yem.yiyor ama çok halsiz gibi herhalde vitamin dozunu çok abartılı suya kattım.

tüy sorunu var ve çok sesli ötüyordu dişi kuş olmasına rağmen yani erkek gibi hareketleri var.

birde ötüşü hastalanmadan önce idi. kaç tane.kuşumu kaybettim. 2 tanesi.uçtu ve.arazi.oldu. birisi ise öldü. Bunu kaybetsek.aklımdan çıkmaz
    bi.daha zor.unuturum :-(

#3 ergani21, 18 Ağustos 2013
  4. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Kus kumu varmi kafeste yoksa koy

5. Sevtap DERİN
    Gizli

Tek mi besliyorsunuz? Büyük ihtimal erkektir de. Eğer hastalıktan yapmıyorsa kur amaçlıdır ve dişi istiyordur yanına. Gerçi sizin anlattığınız kadarıyla kuş hasta. Kuş kumu mutlaka bulundurun sindiremiyordur belki. Çok geçmiş olsun.

6. ergani21
    Gizli

ergani21 Guest

2 kuşum.var ve birisi kesinlikle dişi ama hasta olanı ben erkek diye biliyorum ama forumda dişi dediler yani ikisi dişi...ama kusan kuşum mavi ve hareketleri erkek.kuş gibi

ama şu an yine canlandı inşallah kısa bir durumdur...

kuş kumu var ve vitaminini 3 dalmadan 1 damlaya indirdim

#6 ergani21, 18 Ağustos 2013

Sayfayı Paylaş