petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Benim kuşlarım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve mesese tarafından 25 Nisan 2013 başlatılmıştır.

?

Çiftleşmeye Hazır mı?

Anketin kapanma tarihi 30 Nisan 2013.
  1. Hazır

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Bir Nevi

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Hayır Değil

100,0%
  1. mesese

mesese Guest

2. Murat ÖZYÜREK

Murat ÖZYÜREK New Member

Beğenileri:
    0
    öncelikle hoşgeldiniz...kuşlarınıza da maşaallah...resimden anlayabildiğim kadarı ile kuşların ikisi de küçük...yaklaşık 2-3 aylık civarındalar gibi...çiftleşmeleri için daha erken,beklemelisiniz...mavi kuşunuz dişi gibi...diğer sarı-yeşilli kuşunuzu net göremedim ama sakın o da dişi olmasın :)

3. mesese

mesese Guest

Yeşil (erkek) kuşum düzgün durmuyor fotografını düzgün çekmeyi beceremedim çok canlı maşallah

4. Lütfi ÖZER

bunlara çiftleşme desen o nerenin köyü der ...

5. Numan Küçük

Evet dişi henüz kizismamis 2 ay sonra ya da 2 ay içersinde cerenin yavaş yavaş kahverengiye dönüşünü gozlemleyebilirsiniz. Ayni sekilde erkeğinki de mavi olmalı.. iyi forumlar

Sayfayı Paylaş