Karadeniz Pet

Benim kuşların cinsiyeti ne

İnci zümrüt

Meraklı Üye
Kuşlarımın cinsiyetini belirleyemedim bi yardımcı olursanız sevinirim.

Ekli dosyalar

• 1493998344553.jpg
    1493998344553.jpg
    895.6 KB · Görüntüleme: 35
  • 1493998545029.jpg
    1493998545029.jpg
    969.4 KB · Görüntüleme: 35
Yeşil olan dişi kızışmış çiftleşmeye hazir beyaz olan dişi kızışmamış
ikiside dişi

Erkek ikisi aynı anda olmaz kıskanırlar 2 yaşımda bir erkek alın baskın olsun atın hangisiyle anlaşırsa diğerini geri verin 1 gün bekletin amaa

• Cere rengi mavi olan erkek kuş al ama erkek kuşu diğer dişilerden büyük olsun

Erkek ikisi aynı anda olmaz kıskanırlar 2 yaşımda bir erkek alın baskın olsun atın hangisiyle anlaşırsa diğerini geri verin 1 gün bekletin amaa
Şimdi benim kuşlardan mavi olan erkek mi kız mı diyosun onu anlamadım 1tane erkek alıcamda hani eğer 2side kızsa sıkıntı olmaz herhalde

Sizin kuslarin ikisi de dışı . 2 yaşında aktif bir erkek alın dişlerinizin yanına atın. Hangi dişiyle anlaşırsa diğerini verin

Kızgınlık döneminde hırçınlaşır kavga edebilir ler ama siz bilirsiniz

Bir bilgim yok ama benim youtube kanalımız var ordan da soruları sorabilirsiniz abone olup bu da benim tosun :)

Bir bilgim yok ama benim youtube kanalımız var ordan da soruları sorabilirsiniz abone olup bu da benim tosun :)
Kaydoldum bu arada 2sorum olucak sizin kuşunuz erkek mi dişi mi birde. Nasıl o şekilde eğittiniz parmağınıza getirme olayı ne kadar sürdü benim kızlarımda geliyo parmağa ama hani şıklatınca felan gelmiyorlar.

Geri