Karadeniz Pet

benim kuşum neden yuvalığa yumurtlamıyor :D

• Konbuyu başlatan mehmet akçelebi
  • Başlangıç tarihi
M

mehmet akçelebi

Guest
1tne kafesın ıcınde kırık yumurta bulmustum az once yıne dısarda yumurtlarken yakaldım arkadas o kadar yuvalıga gırıp cıkıp duruyo kazıyo bıcıyo nıye dısarda yumurtluyo :D

yuvalıkta kumu vs. yok mu acaba?, bide kafeste yumurtlasada alıp yuvalıga koymayı denediniz mi?

yuvalıkta kumu vs. yok mu acaba?, bide kafeste yumurtlasada alıp yuvalıga koymayı denediniz mi?
var kumu vs ama dışarda yumurtluyo bırnı kırık bulmustum sımdıde yumurdagı tam emın olmaadım yaklastım ürktü yumurtyı ıcerı cektı kactı suan yuvada ıns orda yumurtlar

3 gün evdeyım aöf calsıcam dıye arkadas bunları ızlemekten ders calısamıyom yumrtllıcak zamnı buldu tuttursa barı :D

kuş ilk yumurtasınıda dışarı yaptı demi yani ilk kuluçka yumurtasını

yuvalığa alışmazsa yani yumurtlamaya bundan sonrakilerin hepsi dışarda olur :) kardeşimmm ama bırakınn öyle rahat ediyorsa öyle kalsınn. ama takip edin erkek rahatsız etmiyosa orda kalsın.zaten ilk kuluçkalarıysa dolu olma ihtimali yüzde elli

Yuvaya sahte yumurta koy benım kusumda ılk yumurtasını yere yapıp kırmıstı ondan sonra yuvaya sahte yumurta koydum sahıplendı onu ve devamını yuvaya yumurtladı..

sahte yumurta koyabilirsiniz yuvaya böylece yuvaya yönelecektir yumurtlamak için :)

Yumurtayi tekrar yuvaya koyun ve kafesin tabanina biraz su dokun.(sakn abartmayn) sonra yumurtayi korumak icin yuvaya yumurtlayacaktr.

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için sahte yumurta alıp deniycem en kısa sürede.

Geri