Karadeniz Pet

Benim marshmallow'um melek gibi

• Konbuyu başlatan Mana
  • Başlangıç tarihi
M

Mana

Guest
dişi sanıp adını prenses koyduğum bu delikanlının ismi mecburiyetten dolayı değişip marshmallow oldu çünkü bir marshmallow kadar yumuşak ve tatlı :D

t7dy8.jpg

güzellik bir kusunuz varmış maşallah nazar degmesin

Maşallahh . . .

Masallahh yakisii erkeginize uzun omru olur insallah

teşekkür ederim inşallah öyle olur :) ama bu kuşumun çiftleşmesinden ümidim bile yok dişilere değil ilgisi, oyuncaklara ve tatlılara :D

:):) oyuncaklari cikartirsaniz disiye daha idaklanir diye dusunuyorum tabi tecrubeli arkadaslara da sormakta fayda var sevimli dostlarimiz sebeklik derdindeler :p

Marshmallow uzunca bir isim diye marsh demeyin sakın :) Bu kelimeleri ayırdığınızda marsh=bataklık,mallow=ebegümeci oluyor :D Bu gereksiz bilgileri neden verdim bilmiyorum ama güle güle büyütün :)

Marshmallow uzunca bir isim diye marsh demeyin sakın :) Bu kelimeleri ayırdığınızda marsh=bataklık,mallow=ebegümeci oluyor :D Bu gereksiz bilgileri neden verdim bilmiyorum ama güle güle büyütün :)

hehehe gece gece güldüm valla :) marshmallow yemesine bayılırım o da çok yumuşak ve tatlı benim kuşum gibi :) ayrıca kuşum tatlıyı çok seviyor o yüzden hep bal kokuyor :D