Karadeniz Pet

Benim Mubişler

• Konbuyu başlatan TCNaRKoZz
  • Başlangıç tarihi
T

TCNaRKoZz

Guest
Merhaba Arkadaşlar Mubişlerimin Saglık Durumları Nasıl Yuvalıgı Bos Yumurtalarla Birlikte Çıkardım Az önce 1 hafta Sonra Geri Takayım mı Kuşlarda Görünen ters bir Durum varmı Bilgilerinize İhtiyacım Var Şimdiden Tşkler..
kroPp9.jpg
VpdJ7P.jpg
Birde Birdaha Ne Zaman Çiftleşir ve yumurta Alabilirim
LPrqzz.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
ters bır durum goremedım acıkcası.hatta guzel kuslar :D

Dişi hala çiftleşme modunda kuyruk düşmüş tahminimce yakın sürede tekrar çiftleşeceklerdir.

Peki Çiftleştiler Diyelim Bu sefer Boş Çıkma Olasılıgı Düşük Demi Yada Boş Olmaması İçin Ne Yapmalıyım Arkadaşlar

Peki Çiftleştiler Diyelim Bu sefer Boş Çıkma Olasılıgı Düşük Demi Yada Boş Olmaması İçin Ne Yapmalıyım Arkadaşlar

krdeşim bu işler kısmet işi ama ikinci kuluçkada dolu olma olasılığı daha yüksek birde kuluçka esnasında sık sık yumurtaları eline alıp dişiyi rahatsız etmemen de önemli

Kafes küflümü bana mı öle geldi ? Eğer kafes küflüyse değiştirme zamanı gelmiş yoksa kuşlarınız için çok büyük tehlike oluşacaktır.

Son düzenleme:
Kafes Küf Degilde Boyası Dökülmüş Ya El Yapımı Kafes Yapıcam Yada Yeni Kafes Alcam Bakalım Hangisi Olursa Artık

sen yuvayı tak kuş yumurtlar en geç 1 aya tekrar yumurtlar eger yerlerini değiştirmesen dişi kızışık hala kızıştırıcı yem kulanma yag yapar hiç yumurtlamaz o zaman havuç veer birde yumurta mamsı yap haftada 2 gün erkeğinde anüs yani k*ç bölgesindeki tüyleri makas yardımıyla kısalt kes yumurtalar dolu çıkar bidaki kuluçkada

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:45 -->-> Daha önceki mesaj 17:43 --

ortamı bahçeyi görünce gece konduda oturdum yıllar aklıma geldi ne güzel muştakil evler:)

Son düzenleme:
Yusuf Abi Yuvasını Değişecem Yarın Kitaplık Ver Evde Bitane Ona Geçirecem Kuşları Nasıl Olcak Yumurtlamaz mı 1 Ay İçinde Tekrar Öle Olursa Nasıl Yapalım Şimdi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:02 -->-> Daha önceki mesaj 19:01 --

Ewet Müstakil Tek Katlı Evde Oturuyoruz Bahçeli Ev Kat Da Yaşayamam :)

o kuşlara bağlıda yer değişiklinden uzaya bilir süre amam en uzun olsa 2 ay sürer ben değiştirdim kavga eti çift dişi sistiresi yaptı 1 hafta ayırdım birleştirdim toplam 2 ay sürdü işte bu olaylar gecen hafta oldu şimdi dişi yumurtlayacak herşey yoluna girdi çiftleştiler 3 gün önce işte

Kızgınlaştırıcı Vermeyi Kesiyorum O Zaman Havuç İle Yumurta Maması Takviyesi Yapıyorum Demi..

aynen öyle kardeş

Geri