petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Benim Mubişler

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve TCNaRKoZz tarafından 24 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. TCNaRKoZz

TCNaRKoZz Guest

Merhaba Arkadaşlar Mubişlerimin Saglık Durumları Nasıl Yuvalıgı Bos Yumurtalarla Birlikte Çıkardım Az önce 1 hafta Sonra Geri Takayım mı Kuşlarda Görünen ters bir Durum varmı Bilgilerinize İhtiyacım Var Şimdiden Tşkler..[​IMG][​IMG]Birde Birdaha Ne Zaman Çiftleşir ve yumurta Alabilirim[​IMG]

#1 TCNaRKoZz, 24 Haziran 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 24 Haziran 2014
  2. ömer duran yagar

ters bır durum goremedım acıkcası.hatta guzel kuslar :D

3. TCNaRKoZz

TCNaRKoZz Guest

Peki Abi 3 Yumurtası Vardı Boş Olduğu için yuvalıkla beraber çıkardım napayım şimdi kızgınlaştırıcı yem ile mama takviyesi yapayım mı yeniden yuvalıgı 1 hafta sonra takıcam

4. İsmet Koparan

İsmet Koparan New Member

Beğenileri:
    0
    Dişi hala çiftleşme modunda kuyruk düşmüş tahminimce yakın sürede tekrar çiftleşeceklerdir.

5. TCNaRKoZz

TCNaRKoZz Guest

Peki Çiftleştiler Diyelim Bu sefer Boş Çıkma Olasılıgı Düşük Demi Yada Boş Olmaması İçin Ne Yapmalıyım Arkadaşlar

6. İsmet Koparan

İsmet Koparan New Member

Beğenileri:
    0
    krdeşim bu işler kısmet işi ama ikinci kuluçkada dolu olma olasılığı daha yüksek birde kuluçka esnasında sık sık yumurtaları eline alıp dişiyi rahatsız etmemen de önemli

7. TCNaRKoZz

TCNaRKoZz Guest

Tamam abi Tşkler Herşey İçin..

8. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Kafes küflümü bana mı öle geldi ? Eğer kafes küflüyse değiştirme zamanı gelmiş yoksa kuşlarınız için çok büyük tehlike oluşacaktır.

#8 CNK TC, 24 Haziran 2014
    Son düzenleme: 24 Haziran 2014
  9. TCNaRKoZz

TCNaRKoZz Guest

Kafes Küf Degilde Boyası Dökülmüş Ya El Yapımı Kafes Yapıcam Yada Yeni Kafes Alcam Bakalım Hangisi Olursa Artık

10. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    sen yuvayı tak kuş yumurtlar en geç 1 aya tekrar yumurtlar eger yerlerini değiştirmesen dişi kızışık hala kızıştırıcı yem kulanma yag yapar hiç yumurtlamaz o zaman havuç veer birde yumurta mamsı yap haftada 2 gün erkeğinde anüs yani k*ç bölgesindeki tüyleri makas yardımıyla kısalt kes yumurtalar dolu çıkar bidaki kuluçkada

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:45 -->-> Daha önceki mesaj 17:43 --

ortamı bahçeyi görünce gece konduda oturdum yıllar aklıma geldi ne güzel muştakil evler:)

#10 yusufkral, 24 Haziran 2014
    Son düzenleme: 24 Haziran 2014
  11. TCNaRKoZz

TCNaRKoZz Guest

Yusuf Abi Yuvasını Değişecem Yarın Kitaplık Ver Evde Bitane Ona Geçirecem Kuşları Nasıl Olcak Yumurtlamaz mı 1 Ay İçinde Tekrar Öle Olursa Nasıl Yapalım Şimdi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:02 -->-> Daha önceki mesaj 19:01 --

Ewet Müstakil Tek Katlı Evde Oturuyoruz Bahçeli Ev Kat Da Yaşayamam :)

12. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    o kuşlara bağlıda yer değişiklinden uzaya bilir süre amam en uzun olsa 2 ay sürer ben değiştirdim kavga eti çift dişi sistiresi yaptı 1 hafta ayırdım birleştirdim toplam 2 ay sürdü işte bu olaylar gecen hafta oldu şimdi dişi yumurtlayacak herşey yoluna girdi çiftleştiler 3 gün önce işte

13. TCNaRKoZz

TCNaRKoZz Guest

Kızgınlaştırıcı Vermeyi Kesiyorum O Zaman Havuç İle Yumurta Maması Takviyesi Yapıyorum Demi..

14. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    aynen öyle kardeş

Sayfayı Paylaş