petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Benim mübişler

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hakan VATANSEVER tarafından 9 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Hakan VATANSEVER

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar daha önce dişi muhabbetimi göstermiştim, yanına arkadaş aldım 2-2,5 aylık kuslarım iyi anlaştı 1 haftayı gectı erkeği aldıgım ve bir sorunum var kuslarım uçmuyor, dişi tek iken kafesi actıgımda direk fırlar ucardı ama erkek geldiğinden beri uçmuyor erkekte uçmuyor ben zorla cıkarıyorum ama kafese geri dönüyolar tek salsamda böyle çift olarak salsamda böyle önerilerinizi alırsam sevinirim :)

2. Ezel ALBAYRAK

Hayırlı olsun, yavru istiyorsan zaten kafesten çıkarma.

3. Mehmet ŞEKER

yavru için yaşları küçük ama uçmalarına gerek var mı sizce çünkü yağlanma felan yok kuşlarda..

4. Umutcan AĞLAR

5. Mehmet ŞEKER

ayrıca çok tatlılar.. :)

6. Hakan VATANSEVER

Beğenileri:
    0
    ilk defa kuş bakıyorum; yağlanma yok, zaten gençler ama uçmaları doğalarında var uçmak istemiyolar o yüzden sorıyım dedim :) teşekkür ederim

7. Mehmet ŞEKER

:) birbirleriyle oynamayı uçmaya tercih ediyorlar demek ki :)

8. Hakan VATANSEVER

Beğenileri:
    0
    :) birde erkeğin kuyrugu dişiye göre çok daha kısa bu türünden dolayı mı kaynaklanıyo yoksa baska bi sebebi mi vardır

9. Mehmet ŞEKER

erkek kuşunuzun kuyruğu normalinden kısa. ama değiştiriyor olabilir zamanla çıkar inş.

10. wavysea

wavysea Guest

pardon yanlışlıkla oldu

#10 wavysea, 9 Mayıs 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 9 Mayıs 2013
  11. Mehmet ŞEKER

video açılmıyor.. :(

Sayfayı Paylaş