petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Benım sorum bu kusları yenı aldım dısılı erkeklımı bunlar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve KAOSTURK tarafından 23 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Foto cok bulanik. Belli olmuyor.

2. KAOSTURK

KAOSTURK Guest

bunları kuscu aklıma gırı aldım yavrı alıcaktım 2 ad normalde abı yavrıya para verene kadar damızlık vereyım sana dedı aldım yanlız ev ortamına geldıklerındenmı ne pekbı suskunlar anlamadım gıttı ve sureklı esnıyolar uyukluyolar alısmalarımı lazım ev ortamına

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:04 -->-> Daha önceki mesaj 10:03 --

daha net cekmeye calısıyım ozaman genede bı fıkrınız varsa soyleyın

3. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    fotolar hiç net değil

4. UMUR DAĞLAR

UMUR DAĞLAR New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Yeni fotoğraflar eklerseniz daha çabuk yardımcı oluruz :)

3310 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

5. KAOSTURK

KAOSTURK Guest

tesekur ederım aksam evde cekıp atarım BIDE SU SORUNUM VAR bunları kuscu aklıma gırı aldım yavrı alıcaktım 2 ad normalde abı yavrıya para verene kadar damızlık vereyım sana dedı aldım yanlız ev ortamına geldıklerındenmı ne pekbı suskunlar anlamadım gıttı ve sureklı esnıyolar uyukluyolar alısmalarımı lazım ev ortamına bu durum normalmı

6. UMUR DAĞLAR

UMUR DAĞLAR New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    1 gün cok dokunma alıştıklarında hareketleniceklerdir eve geldikleri ilk gün yem yememe,durgunluk , ishal vs. olabiliyor. :) genelde bende yavru alırdım ama damızlık alıp üretime başlicam onların yavrularını egitiriz ;)

3310 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

7. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    43
    fotoğraflar net değil kesin bişi söylemek doğru olmaz ilk fotoğraftan anlaşıldığı kadarıyla ikisi erkek

8. KAOSTURK

KAOSTURK Guest

ınsalah ıstedıgımız gıbı olur kardes teseku ederım sende aynı benım kafadanmısın :d bı yumurta yaptırsam onun sevınıcı yeter bana :d

9. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Beyaz erkek, mavi dişi gibi
    net resimler eklendiğinde daha net cevaplar verebiliriz.

10. KAOSTURK

KAOSTURK Guest

Tesekur ederım ılgınız ıcın adam komurlukte beslemıs benım evden daha neselılerdı pıslık ıcınde adam bıde yavru alıyo hıc sormayın ben tertemız baktıgım halde bundan oncekı kuslarımı ıshalden oldurdum komurlukte o cıft kusları yumurtaları yavruları pıslık ıcınde yasadıgını gordugumde cok sasırdım

Sayfayı Paylaş