Karadeniz Pet

Benım sorum bu kusları yenı aldım dısılı erkeklımı bunlar

• Konbuyu başlatan KAOSTURK
  • Başlangıç tarihi
K

KAOSTURK

Guest
voLrGr.jpg

02k9JR.jpg

http://i.hizliresim.com/WrZm3P.jpg
aBDmr7.jpg

Foto cok bulanik. Belli olmuyor.

foto cok bulanik. Belli olmuyor.
bunları kuscu aklıma gırı aldım yavrı alıcaktım 2 ad normalde abı yavrıya para verene kadar damızlık vereyım sana dedı aldım yanlız ev ortamına geldıklerındenmı ne pekbı suskunlar anlamadım gıttı ve sureklı esnıyolar uyukluyolar alısmalarımı lazım ev ortamına

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:04 -->-> Daha önceki mesaj 10:03 --

bunları kuscu aklıma gırı aldım yavrı alıcaktım 2 ad normalde abı yavrıya para verene kadar damızlık vereyım sana dedı aldım yanlız ev ortamına geldıklerındenmı ne pekbı suskunlar anlamadım gıttı ve sureklı esnıyolar uyukluyolar alısmalarımı lazım ev ortamına
daha net cekmeye calısıyım ozaman genede bı fıkrınız varsa soyleyın

Yeni fotoğraflar eklerseniz daha çabuk yardımcı oluruz :)

3310 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

tesekur ederım aksam evde cekıp atarım BIDE SU SORUNUM VAR bunları kuscu aklıma gırı aldım yavrı alıcaktım 2 ad normalde abı yavrıya para verene kadar damızlık vereyım sana dedı aldım yanlız ev ortamına geldıklerındenmı ne pekbı suskunlar anlamadım gıttı ve sureklı esnıyolar uyukluyolar alısmalarımı lazım ev ortamına bu durum normalmı

1 gün cok dokunma alıştıklarında hareketleniceklerdir eve geldikleri ilk gün yem yememe,durgunluk , ishal vs. olabiliyor. :) genelde bende yavru alırdım ama damızlık alıp üretime başlicam onların yavrularını egitiriz ;)

3310 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

fotoğraflar net değil kesin bişi söylemek doğru olmaz ilk fotoğraftan anlaşıldığı kadarıyla ikisi erkek

ınsalah ıstedıgımız gıbı olur kardes teseku ederım sende aynı benım kafadanmısın :d bı yumurta yaptırsam onun sevınıcı yeter bana :d

Beyaz erkek, mavi dişi gibi
net resimler eklendiğinde daha net cevaplar verebiliriz.

Tesekur ederım ılgınız ıcın adam komurlukte beslemıs benım evden daha neselılerdı pıslık ıcınde adam bıde yavru alıyo hıc sormayın ben tertemız baktıgım halde bundan oncekı kuslarımı ıshalden oldurdum komurlukte o cıft kusları yumurtaları yavruları pıslık ıcınde yasadıgını gordugumde cok sasırdım

Geri