Karadeniz Pet

Benim yavrularimin cinsiyeti ve irki nedir?

Nurdan turan

Yeni Üye
Sari kusum 5 aylik ve yesil bidigim 2,5 aylik. Sari ile bidik bariz sekilde farkli, sari daha ince uzun ve bidik ise daha toplu gagasindaki siyahlik yeni geciyor,,ayrica tirnaklarinin ucu da siyah gibi.
d23f6828aa99316ac02324f057583322.jpg
7ae8a545a823d1205b0dbd994a621dec.jpg
bc101f7bbb360c52bb964cedf3ba3400.jpg
12353125c7feb4e35e2838c63e0da35f.jpg
Bebeklerimin cinsiyeti ve irkini bilmiyorum. Yardimci olabilir misiniz?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Cere bölgesi özellikle deliklerin etrafı beyazca gözüktüğünden bana da dişi gibi geldiler.
Ancak ben bu konuda amatörüm, yanılıyor olabilirim.
Konuya vakıf üstadlarımız daha isabetli yorum yaparlar.

Erkek kuşlar Güle güle besleyin

Ikiside erkek disi olsa tamamen beyaz veya tamamen acik mavi olurfu ikiside erkek Maaşallah nasil egittin bnmde iki erkegim var ama bi egitemedim biri 1 yasinda biri 2,5 aylik nasil egittin bahsedermisin

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ikiside erkek disi olsa tamamen beyaz veya tamamen acik mavi olurfu ikiside erkek Maaşallah nasil egittin bnmde iki erkegim var ama bi egitemedim biri 1 yasinda biri 2,5 aylik nasil egittin bahsedermisin

Henuz egitimleri daha tamamlanmadi sadece alistilar ve elime geliyorlar aslinda :) benim yavrularim zaten yeme dustuklerinden itibaren benimleler, o yuzden egitimi kolay oldu. Ancak disaridan aliyorsaniz surekli ilgi konusma ve asla avucunuza almayacaksiniz.

Avuç almıyorum ama elede gelmiyolar 1 yasindaki geliyo oda oyle boyle gidiyor hemen

Avuç almıyorum ama elede gelmiyolar 1 yasindaki geliyo oda oyle boyle gidiyor hemen

Ayri kafesteler benimkiler cok fazla birlikte gezdirmiyorum. Seninkiler ayni kafesteyse daha zor olabilir.

Ayni kafestelet

Ayni kafestelet

O zaman muhtemelen sana yaklasmiyorlar birlikte takiliyor. Ayri kafese hatta birbirlerini gormeyecek sekilde ayarlarsan daha iyu olabilir. Boylece sana alisirlar sen ilgilendikce.

Aslinda birbirleriyle.fazla ilgilenmiyorlar hatta yeni olan küçük konuşuyor bile sadece dedigim gibi kucuk olan elime hic gelmiyo zaten okullar acilcak beraber olmalari tek kalmanalari icin iyi olacakta bnmlede ikgilensinler istiyorum bn okadar

Geri