Karadeniz Pet

Beşiktaş Şampiyon.

Recai SULAMİS

Moderatör
Yönetici
En iyisi hocam yoksa her sene hüsran oluyor bizim için. Seneye bı maçta görüşelim hocam İstanbul da mıydınız siz ?
Evet İstanbuldayım. her sene sonunda dediğimiz gibi, seneye şampiyon oluruz inşallah :)

Bende bir Fenerbahçeli olarak Beşiktaşlı arkadaşları tebrik ederim. :) Oynadıkları futbol ile hak ettiklerini düşünenlerdenim.

Ben Türkiye'deki futbolun haline üzülüyorum birisi şampiyon olunca korkudan camlara çıkmıyoruz yorgun mermi bir yerimize gelir diye kutlamalar hep kavga oluyor anlamıyorum bunu...

Bir Beşiktaş'lı olarak çok mutlu oldum ama virüs varken dışarı çıkıp kutlama yapanları anlamıyorum. Hiçbir şey canımızdan önemli değil.
Ben Türkiye'deki futbolun haline üzülüyorum birisi şampiyon olunca korkudan camlara çıkmıyoruz yorgun mermi bir yerimize gelir diye kutlamalar hep kavga oluyor anlamıyorum bunu...
Maalesef cahil ve sadece kendini düşünen insanımız çok. :( Kutlamaların sadece silahla olacağını düşünüyoruz. Virüs içinde bana bir şey olmaz, olursa da herkese olsun mantığı var. 😠

Maalesef cahil ve sadece kendini düşünen insanımız çok. :( Kutlamaların sadece silahla olacağını düşünüyoruz. Virüs içinde bana bir şey olmaz, olursa da herkese olsun mantığı var. 😠
Hocam Allah'tan Beşiktaş şampiyon oldu, olası bir Fenerbahçe şampiyonluğunda bu taraftarı kimse tutamazdi artık evinde 😂😂