Karadeniz Pet

Beşiktaş'tan selamlar.

Yaşar Halit KARAGÖZ

Meraklı Üye
İyi günler,
İstanbul'da ikamet ediyorum,yaşım 57.Hobi amaçlı olarak avatarımdaki oğlumu ve kızımı(ortalama 3 aylıklar) sahiplendim .Siz tecrübeli arkadaşların iletilerini okuyayarak bilgi sahibi olmaya çalışıyorum.Birkaç ay sonra allah nasip ederse belki torun sahibi olarak emekliliğin tadını çıkarırım.Aranıza kabul ettiğiniz için hepinize teşekkürler.:)

Aramıza hoşgeldin Yaşar Halit Abi.
Umarım kısa zamanda torunlara kavuşursun.
Keyifli forumlar.

Abi öncelikle hoşgeldin . Beşiktaşın hangi semtindesin ?

Hoşgeldiniz, kuşlarada maşallah.
keyifli forumlar, hobiler olsun.

Abi öncelikle hoşgeldin . Beşiktaşın hangi semtindesin ?
Hoşbulduk Ercan kardeş,Ortaköy de oturuyorum.3 ay önce sende bir yavru vardı onun için telefonda görüşmüştük ama benden önce başka bir arkadaşa sahiplendirmişsin.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:57 -->-> Daha önceki mesaj 16:55 --

Hoşgeldiniz, kuşlarada maşallah.
keyifli forumlar, hobiler olsun.
İyi dileklerin için çok teşekkürler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:21 -->-> Daha önceki mesaj 16:57 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:23 -->-> Daha önceki mesaj 17:21 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:26 -->-> Daha önceki mesaj 17:23 --

Tosun paşa ve Maviş.

Son düzenleme:
Sevgili büyüğüm ailemize hoşgeldiniz keyifli paylaşımlar inşaallah torunlarınizi görürsünüz

Aramıza hoşgeldin Yaşar abi.

aramıza hoş geldiniz kuşlarınız çok güzel maaşşalah

İyi günler,
İstanbul'da ikamet ediyorum,yaşım 57.Hobi amaçlı olarak avatarımdaki oğlumu ve kızımı(ortalama 3 aylıklar) sahiplendim .Siz tecrübeli arkadaşların iletilerini okuyayarak bilgi sahibi olmaya çalışıyorum.Birkaç ay sonra allah nasip ederse belki torun sahibi olarak emekliliğin tadını çıkarırım.Aranıza kabul ettiğiniz için hepinize teşekkürler.:)

Hoşgeldiniz Yaşar Halit Bey, Saygılar iyi forumlar :)

Abi hoşgeldin aramıza.kafesin güzel.Tahta tünek kullan ben sana foto atayım aynısı bende var kuşlar çok mutlu :)

Hoşgeldiniz hayırlı üretimler.

Aramıza hoşgeldin Yaşar abi.
Teşekkür ederim.

Abi hoşgeldin aramıza.kafesin güzel.Tahta tünek kullan ben sana foto atayım aynısı bende var kuşlar çok mutlu :)
İlgin içinde teşekkür ederim, fotoyu bekliyorum.

Hoşgeldiniz Yaşar Halit Bey, Saygılar iyi forumlar :)
Teşekkür ederim.Benden de saygılar.
aramıza hoş geldiniz kuşlarınız çok güzel maaşşalah
Kuşlarım ve ben teşekkür ederiz.

Hoşgeldiniz hayırlı üretimler.
Teşekkür ederim,hepimize hayırlı üretimler olur inşallah.

Yolladım abicim.Özelden kuşları göstermiyorum bu yüzden.