petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Besin sorunu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sebek12 tarafından 12 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. sebek12

sebek12 New Member

Beğenileri:
    0
    Merhabalar, 3 -4 aylık dişi muhabbet kuşum var ve yaklaşık 1 aydır benimle elime geliyor odada rahatça uçuyo istediği zaman koluma veya elime geliyor iletişimimiz çok iyi :) Fakat ek olarak verdiğim besinlerden korkuyo ve yemiyo yeşillik verdiğimde kaçıyor..Aynı şekilde banyo da yapmadı koyduğum kaptan kaçtı..Neler yapmam gerekiyo

2. Sher Locked

Beğenileri:
    0
    Siz sabırla yeşillik, meyve falan vermeye devam edin. Benim de kuşum aynı şekilde yiyeceklerden korkuyordu verdiğimde yanına yaklaşmıyordu. Geçen gün yine umutsuz bi şekilde yeşillik verdim bir baktım yemeye başladı çok sevdi şimdi görünce saldırıyo :) Banyo için de aynı şey geçerli. Sabırla düzenli olarak vermeye devam edin. Eninde sonunda alışacaktır.

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş