petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

beslenmiyor yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve umut ercan tarafından 8 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. umut ercan

umut ercan New Member

Beğenileri:
    0
    dişi yavruyu beslemeye çalışıyor ancak yavru beslenmiyor neden olabilir diğer yavru ağzını açıyor ama bu açmıyor ikinci gün beslenmeyeli kursak yapışmış birbirine

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
  3. umut ercan

umut ercan New Member

Beğenileri:
    0

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:18 -->-> Daha önceki mesaj 10:04 --

Abi attim foto

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    OOoouuuvvv.. çok yazık hiç beslenmemiş sanki. [MENTION=8894]umut ercan[/MENTION], hemen bir şırınga temin et, 5-10ml. kavanozda satılan bebe mamaları var. Tahıllı olanlarından alıp yavrunun gagasının yanına az az bas. Zaten karnı aç, o mamayı yiyecektir. Mama 20-25 derece sıcaklıkta olsun.

#4 Levent ACAR, 8 Aralık 2014
    Son düzenleme: 8 Aralık 2014
  5. umut ercan

umut ercan New Member

Beğenileri:
    0
    yapıyorum abi ama kuş nefes almakta zorlanıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:07 -->-> Daha önceki mesaj 12:58 --

abi besleyemiyorum ya kemiyor ben ilk önce agzına doğru koydum yesin diye yemiyor.içeri basayım dedim rahatsız oluyor zaten dik duramıyor bile uzanmış ayaklarını uzatmış duruyor

Sayfayı Paylaş