petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

beslermi beslemezmi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve yusufkral tarafından 1 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    slm dişi kuş aldım yeni 2 saat oldu daha dorusu dayım verdide erkek eşi kaçmış yumurtası var yatıyor dişi yuvaya az yem koyudum benim erkek kuş yanınıda duruyor da arada yuvalıga kafasını yokup kur sesi yapıyor yuvayada kur yapıyor dişiyi erkek beslermi yoksa yumurtalar telef olurmu

2. Ertan81

Ertan81 Guest

Erkek besler, beslemesse zaten disi kendisi yemini yemek icin cikar yer ve tekrar yumurtanin üzerine yatar.

3. denizakdmr

bile bile lades yapma kardeşim erkegi al o yuvadan yeni yan yana gelmişler dişinin ciftleşmesi icin yumurtası olmaması lazım erkek kırar o yumurtaları bence ayır öyle daha şanslı olurlar.

Sayfayı Paylaş