Karadeniz Pet

besmelenin gücü Bakın tavsiye

Canberközden

Meraklı Üye
BN internette gezinirken kuzuları bismillahuallahuekber diyerek sakinleştiren bir adam gördum videodaki yorumlarda bu yöntemi kendisinde ve köpeğinde uygulayan biri gerçekten sakinlestirdini söyledi bende yeni elime gecen mubisimin ustunde denemeye karar verdim sonuçta besmele idi bir zarar gelmezdi kuşum bizden eski kuşunun ilk haline gore daha fazla korkuyordu ve kafeste ucuor uçarken de kanadına zarar veriyordu bunun için yanina yaklaştım ilk geldimde kaçtı ben besmele çekmeye başladım çiko sesi duyunca tepki verdi ve yemligin üstünde durdu ben 10-15 kere söyledikten sonra durdum ilk defa yanındayken ustlere çıktı ordada biraz söyledim sonuç şaşırtıcıydı gerçekten artik o kadar fazla korkumuyor uzaktan zevkle seyretigim hareketlerini yakından da yapıyordu gerçekten tavsiye ederim denemekte fayda var boyle birswye ilk inanmamistim ama şuanda ynindayim ve kafeste oradan oraya uçup kafasını kanadini zedelemiyordu
NOT : VESMELE ÇEKERKEN COK MAYİSTİ O UİZDEN FAZLA SOYLEMEDİM İNŞALLAH SİZİN KUŞLARINIZADA İYİ GELİR

onları yaratan sonuçta Allah ismini duyduğunda tabikide sakinleşir