petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Beyaz dışkı ,Hastamı ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Berke Yukel tarafından 28 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. Berke Yukel

Berke Yukel New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam iyi akşamlar ya bizim kus bem beyaz kaka yapıyo bi sıkıntısımı var bilemedim çok farklı şeyler yazmışlar nette korktum bi yardım edebilirmisiniz

2. Muhiddin Keskin

Beğenileri:
    0
    Kuşu bence rahat bırakmalısınız, bu kadar incik boncuk ara gibi kuş detaylarsanız, hem sizin canınız sıkılır hem kuşunuzun.

3. Berke Yukel

Berke Yukel New Member

Beğenileri:
    0
    Saolun fikriniz için :) ama usta bi can emanet aldım sonucta e yavru bide ben yine bi danışıyım sıkılıcaksa benim canım sıkılsın ben yorulayım ama o can rahat yaşasın o dertteyim :)

4. abtmusic

abtmusic Member

Beğenileri:
    0
    üstad aynı şey benim yavru kuş'da da olmuştu bağırsak enfeksiyonu geçiyor kuşun dışkıda hem beyaz hemde kan varmı kuşun tam suluğuna 6 damla elma sirkesi dök düzelir

5. Berke Yukel

Berke Yukel New Member

Beğenileri:
    0
    Saolasın hocam :) eyv :)

6. Enes KÖKSAL

Enes KÖKSAL New Member

Beğenileri:
    0
    Hocamızın dediği gibi elma sirkesi kullan

Sayfayı Paylaş