Karadeniz Pet

Beyaz Dışkı Sorunu

• Konbuyu başlatan Yasin ZORLU
  • Başlangıç tarihi
Y

Yasin ZORLU

Guest
kuşum 2 gündür beyaz hamurumsu kireç gibi dışkılamakta ve halsizlik bulunmakta ama yemede ve içmede sorun yok...
bulunduğum yerde veteriner bulunmamaktadır.

böyle bir durumla karşılaşan var mı ve ne yapmam lazım,??? yardımcı olur musunuz?

1PbZbY.jpg

**yardım***

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:18 -->-> Daha önceki mesaj 17:51 --

güncell**yardım***

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:43 -->-> Daha önceki mesaj 18:18 --

yardımmmmm

Moderatör tarafında düzenlendi:
selam. benim bebek kuşlarımda bu şekilde dışkılıyordu.büyüdüler,yem yemeğe başlayınca normale döndü.

ilk defa gördüm böyle bişey senin için araştırdım böyle bi yazı buldum buyur Aşırı dışkı yapıyor ve kar tanesi gibi boncuk boncuk beyaz şeklinde oluyorsa dışkısı %99 cereyanda kalmıştır zehirli ishalde denilebiliyor 1 ay kadar önce üye ustalarımızdan emrah Öztürkler abinin kuşlarındada bu problem vardı , sıcak bir yerde tutun sebze vermeyin sadece vitaminli su ve kuru yem !
Geçmiş olsun , iyi forumlar..

tşk ederim ederim başka bilgisi olan var mı acaba

bulunduğm yerde veterinere en yakın 80-90 km uzaklıkta. :(
evde en azından yapabileceğim bir şey var mı diye merak ediyorum.

bulamdım ki

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:00 -->-> Daha önceki mesaj 21:48 --

güncelll***yardım****

vetrinere aradım yapacak birşey yok.. salatalık yada balık yağ ver dedi.. ??? olur mu acaba

Geri