Karadeniz Pet

Beyaz dıskı yardım lütfen

BebeQ61

Meraklı Üye
Arkadaslar 1 aydır sehir dısındaydım bugün geldim ve kusuma kavustum bana küsmesi falan yok fakat birsey farkettim ki dıskısı bembeyaz ilk defa gördüm bilemedim hastalandı mı lütfen bakarmısınız ne yapmam gerek? :(:(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:09 -->-> Daha önceki mesaj 23:06 --

geçmiş olsun

Hava soğuk veterinere götürmek istemem zaten sıcak tutun denmis o yüzden dıskısı gazetenin üzerinde onu götürsem sanırım bilgi verirler bana

Bence yarına bişeyi kalmayacktır.
Mama ve yeşillik verme. Kapalı ambalajda satılan karışık muhabbet kuşu yemi kullan..
Kakasını da takipet bakalım.

Son düzenleme:
Bence yarına bişeyi kalmayacktır.
Mama ve yeşillik verme. Kapalı ambalajda satılan karışık muhabbet kuşu yemi kullan..
Kakasını da takipet bakalım.

Dıskısı düzelmis yani normal ama yem yada su icmemis ben elimle yedirdim stresmi yaptı acaba yada 1 ay yoktum ondan mı böyle anlamadım

Dıskısı düzelmis yani normal ama yem yada su icmemis ben elimle yedirdim stresmi yaptı acaba yada 1 ay yoktum ondan mı böyle anlamadım

Biraz ilgi gösterirsen düzelecektir.
Yem saklama koşulları iyi değilse yeni yem alabilirsin. Ambalajlı küçük paketler tek kuş besleyenler için daha makbul.

Biraz ilgi gösterirsen düzelecektir.
Yem saklama koşulları iyi değilse yeni yem alabilirsin. Ambalajlı küçük paketler tek kuş besleyenler için daha makbul.

Önceden korkmazdı ama bazı seylerden korkar olmus ama gene oyunlar oynuyoruz öpücükler alabiliyorum yani:p yem yemedi kendi su icmedi hic sanırım tekrar alısma döneminde ilk aldığım zamanda böyle yapmıstı cünkü bende kendim veriyorum rahatlamak icin suana kadar da beyaz dıskı yapmadı sükür:rolleyes:

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:46 -->-> Daha önceki mesaj 13:46 --

Tesekkür ederim

Geçmiş olsun çok tatlı bir kuş 1ay uzakta kaldığınız için böyle davranıyor olabilir bende 15 günlüğüne uzak kalmıştım benimkide böyle yapmıştı birde küsmüştü bana:D

Geri