petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

beyaz dışkı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve kagan kose tarafından 10 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. kagan kose

Merhaba. Dün kusum aniden kusmaya baslamisti. Hatirlayanlar bilir zaten. Bugun veterinere gidip videoyu ve resimleri gosterdim suyun icine toz bi antibiyotik verdi uyguladim. Aksam saatlerinde kusum hareketlendi. Sanırım iyilesiyo. Yalniz dunde iki kere beyaz dışkı yapmıştı simdi kafesin alt tabaninda da var. Bu zehirlendiginin bir belirtisimi. Beyaz dışkı hakkında bilgisi olan varmi. [​IMG]

2. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    beyaz yada hamur renginde olan dışkı, pankreas yada sindirim bozukluğu olduğunun göstergesidir

3. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Beyaz olan dıçkı hastalığı atması anlamına gelir. Tedavi uyguladığım kuşlarda genelde böyle oluyor. Yanlış yönlendirmek istemem . Bu arada kafesinşzde kuş kumu varnı

4. trazetekutr

trazetekutr New Member

Beğenileri:
    2
    Kumu neden sorduğunuzu merak ettim benim kafesimde yok.
    Neden olmalı?
    ve nasıl kullanmalıyım.?

5. kagan kose

Evet kus kumum mevcut. Veterinerin verdigi antibiyotik belki herhangi bir hastalığı varsa geçirir. . Diskisi bu arada sabah normaldi bunlar ogleden sonra olanlar

Sayfayı Paylaş