petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

beyaz kaka?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve tuğba bilge tarafından 16 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. tuğba bilge

arkadaşlar benim 2 aylık psiko 3 gündür beyaz kaka yapıyo. internette bunun hakkında bi şey bulamadım (netten bak diyeceklere). kuş besleyen arkadaşlarım da bilmiyo. farklı yem vermedim henüz ya da dışardan sebze meyve de yemedi.. hapşırmıyo tıksırmıyo da gayet hareketli..konu hakkında bilginiz var mı? şu an kafesin içi her yerde kar var misali beyaz beyaz kakalarla dolu...

2. Gökhan YILDIZ

ya normal bir sıkıntı yok şöyle düşün insanlar hep aynı renkmi yapar ona göre sende fikir edin.

3. tuğba bilge

peki o zaman teşekkürler...

4. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Sorun edicek birşey yok kıvamı iyiyse sorun yoktur :) Yeminizin markasına dikkat edin :)

5. tuğba bilge

bi an onu düşündüm acaba yem mi bayat diye, kuşu aldığım yerden aldım onu da aynı anda ve markasızdı..

6. Yücel YETİMOĞLU

Aşırı dışkı yapıyor ve kar tanesi gibi boncuk boncuk beyaz şeklinde oluyorsa dışkısı %99 cereyanda kalmıştır zehirli ishalde denilebiliyor 1 ay kadar önce üye ustalarımızdan emrah Öztürkler abinin kuşlarındada bu problem vardı , sıcak bir yerde tutun sebze vermeyin sadece vitaminli su ve kuru yem !
    Geçmiş olsun , iyi forumlar..

7. tuğba bilge

hadi ya:( teşekkür ederim bilgi için

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu neden beyaz dışkılar

,
  2. beyaz kaka ornekleri

,
  3. kuşların dışkısı neden beyaz

,
  4. muhabbet kuşu dışkısı beyaz,