Karadeniz Pet

Beyaz kuşum çok hasta

• Konbuyu başlatan Meltem YILMAZ
  • Başlangıç tarihi
Kardeşim kuşun iyileşiyor çok sevindim :) Ayrıca bal verme hayvana kesinlikle onu susuzluk hissi çeksin diye öneriyorlardı sonradan millet faydalı gibi şeyler yazmaya başladı sen hiç birşey yoksa elinde suyuna aspirin kırda koy. Ama kulun iyileşiyor ilacına devam et hiç aksatma suyuna pislerse hemen değiş, yeminin kabukları yemliğini kontrol et uyuklaması hali ya günün uyku saatindendir yada hala birazcık hastalık devam ediyordur. Şimdiden geçmiş olsun.
Merhaba ayni.durum bendede var ama bnm.kusum yem yiyor avidiare verdm ishali kesildi ama kusmasi devam ediyor yem yeme çabasında hep ama yedigide aninda çıkıyor.veteriner bugun vitaform verdi ayni seklde bugun.koydum sabah surekli suda iciyor.ama dayanabilcekmi böyle yem yiyp.kusmmaya

Geçmiş olsun kardeşim inşAllah en kısa sürede iyileşip sağlına kavuşur , haberdar ederseniz sevinirim kusunuzun son durumu ile

numan bey kuşum yemliğe inip yem yemeye başladı ..bu sizce iyiyemi işaret..hala bitkin bazen gözü açık bazen uyuyor..suluğun birine vitaform koydum diğerine avidare ama sanırım avidare etki etti..dün vermeye başladım aldıkta yarım saat sonra yem yemeye başladı..

Iyilestimi kusunuz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:52 -->-> Daha önceki mesaj 20:12 --

Geçmiş olsun kardeşim inşAllah en kısa sürede iyileşip sağlına kavuşur , haberdar ederseniz sevinirim kusunuzun son durumu ile
Teşekkürler su anda dişi kuş onu ayakta tutuyo gbi bisey kaşıyo onu surekli ilgileniyo o uyudumi erkek te uyuyo ama su icip kusmasina ragmen yem yemesi tek umudum

Tamamen Fiziksel Fonksiyonları Kaybetmişse
Geriye Dönülmesi Zor Olur

Geri