Karadeniz Pet

beyaz kuşumun cinsiyeti??

• Konbuyu başlatan camdaliburak
  • Başlangıç tarihi
C

camdaliburak

Guest
merhaba arkadaşlar kuşumun cinsiyetini hala tam olarak çözemedik kuşçuya götürdüm dişi dedi.. ama bence erkek yanına eş aldım erkek..2 tane erkek kuşum oldu sanırım :confused:
resimleri altta yorumlarınızı bekliyorum...
e5R8BM.jpg

KDkla1.jpg

KPE5mv.jpg

VİDEOSU
https://www.youtube.com/watch?v=aqyMgsLK_UQ

Resimlerden erkek gibi gözüküyor en iyi kendiniz karar verirsiniz cerenin ordaki deliklerin etrafı beyazsa dişidir eğer mavimsi morumsu bir renk ise erkek.

Beyaz kuşlarda biraz daha zor oluyor sanırım cinsiyet ayrımı..baya bir kişide erkek diyor kuş için çok iyi anlayan varsa net birşey öğrensem çok iyi olucak..

aslında bakarsanız , keşke 2. kuşu hemen almasaydınız, yavru kuşun cinsiyeti en geç 2-3 aya belli ederdi kendini, bu süreçte kuş erkek çıkarsa konuşmayı öğretebilirdiniz mesela, sora yanına bi yetişkin dişi kuş alırdınız böylece erkeği konuşan bir çift kuşunuz olurdu. :) yada şimdiki kuşunuz dişi çıkarsa yanına erkek bi kuş alırdınız.

aslında bakarsanız , keşke 2. kuşu hemen almasaydınız, yavru kuşun cinsiyeti en geç 2-3 aya belli ederdi kendini, bu süreçte kuş erkek çıkarsa konuşmayı öğretebilirdiniz mesela, sora yanına bi yetişkin dişi kuş alırdınız böylece erkeği konuşan bir çift kuşunuz olurdu. :) yada şimdiki kuşunuz dişi çıkarsa yanına erkek bi kuş alırdınız.

beyaz kuş yavru değil en az 8 aylık bir kuş ama hala net bir cinsiyet tahmini alamadım.

bu kuş erkek hocam ona gore sen karar ver
x3RpGO.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:36 -->-> Daha önceki mesaj 12:35 --

senınkının burun delıklerının kenaeları beyaz gıbı geldı bana

Flaşsız net bir çekim yaparsanız sağlıklı yorum yapabiliriz.

Kus erkek mutosyondan dolayi burnu pembe genelde sari agirlikli ve beya agirlikli kuslarda gorunuyor

Geri