Karadeniz Pet

Beyaz muhabbet kuşunun cinsiyeti nedir??? Acill yardım

• Konbuyu başlatan srhn34
  • Başlangıç tarihi
S

srhn34

Guest
Merhaba arkadaşlar resimde ki albinonun cinsiyeti ve yaşı hakkında yardımcı olabilirseniz çok sevinirim...

pju8k.jpg

pjucw.jpg

mavi olanın erkek olduğunu biliyorum ama albinoyu anlayamadım pek o yüzden sordum peki kesin olarak erkek mi diyosunz...

albino olan dün penceremde ki kafese kondu ve böylece iki tane kuşum olmuş oldu :) Ancak cinsiyeti kafama çok takıldı çünkü dünden beri sürekli öpüşüyo bu kuşlar iki erkek kuşun sürekli öpüşmesi normal mi ???

kuşun gözleri kırmızı ise yani albino ise cinsiyet tahmini diğer kuşların tam tersidir yani beyaz cereli albino bir kuş erkektir ve cinsiyetleri aynı olan kuşlar da öpüşebilir....

kuşun gözleri kırmızı ise yani albino ise cinsiyet tahmini diğer kuşların tam tersidir yani beyaz cereli albino bir kuş erkektir ve cinsiyetleri aynı olan kuşlar da öpüşebilir....

bilgiyi yanlış aktardınız. albino kuşlarda cere beyaz veya kahverengi ise dişidir. pembe ise erkektir.

evet kuşun gözleri kırmızı ama ceresi pembe değil çok açık mavi ve ceredeki delikllerinde beyaz halkalar var

Teşekkürler cevabınız için ama gerçekten dişi mi erkek mi kafam karışmış durumda çünkü cevap yazan diğer arkadaşlar erkek olduğunu söylüyor siz de dişi diyorsunuz :S albinolardan anlayan arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim

Disi olma olasigi yüksek bildigim kadariyla türkiyedeki albino cinsleri %90 disi erkek nadiren görebiliniyor bendede ayni cinsten var aldigimda hafif mavilik vardi simdi kalmadi gri ye dondü.

Fotoğraf pek net değil. Burun halkaları gittikçe beyazlaşıyorsa dişi, mavileşiyorsa erkek. Fotoğrafta beyaz görünüyor o yüzden dişi bence.

Geri