petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Beyaz muhabbet kuşunun cinsiyeti nedir??? Acill yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve srhn34 tarafından 24 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. srhn34

srhn34 Guest

Merhaba arkadaşlar resimde ki albinonun cinsiyeti ve yaşı hakkında yardımcı olabilirseniz çok sevinirim...

2. Mehmet ŞEKER

3. srhn34

srhn34 Guest

mavi olanın erkek olduğunu biliyorum ama albinoyu anlayamadım pek o yüzden sordum peki kesin olarak erkek mi diyosunz...

4. Mehmet ŞEKER

5. Numan Küçük

6. srhn34

srhn34 Guest

albino olan dün penceremde ki kafese kondu ve böylece iki tane kuşum olmuş oldu :) Ancak cinsiyeti kafama çok takıldı çünkü dünden beri sürekli öpüşüyo bu kuşlar iki erkek kuşun sürekli öpüşmesi normal mi ???

7. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    kuşun gözleri kırmızı ise yani albino ise cinsiyet tahmini diğer kuşların tam tersidir yani beyaz cereli albino bir kuş erkektir ve cinsiyetleri aynı olan kuşlar da öpüşebilir....

8. srhn34

srhn34 Guest

yani kesin olarak erkek diyosunuz

9. Mehmet ŞEKER

bilgiyi yanlış aktardınız. albino kuşlarda cere beyaz veya kahverengi ise dişidir. pembe ise erkektir.

10. srhn34

srhn34 Guest

evet kuşun gözleri kırmızı ama ceresi pembe değil çok açık mavi ve ceredeki delikllerinde beyaz halkalar var

11. Numan Küçük

TAmam iste kusunuz dişi dedim ya :)

12. srhn34

srhn34 Guest

Teşekkürler cevabınız için ama gerçekten dişi mi erkek mi kafam karışmış durumda çünkü cevap yazan diğer arkadaşlar erkek olduğunu söylüyor siz de dişi diyorsunuz :S albinolardan anlayan arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim

13. Hanc1

Hanc1 Guest

sanırsam eşcinsel

14. trakyali39

Disi olma olasigi yüksek bildigim kadariyla türkiyedeki albino cinsleri %90 disi erkek nadiren görebiliniyor bendede ayni cinsten var aldigimda hafif mavilik vardi simdi kalmadi gri ye dondü.

15. Sema ayaz

Sema ayaz New Member

Beğenileri:
    0
    Disi sanirm

#15 Sema ayaz, 9 Temmuz 2015
    Son düzenleme: 9 Temmuz 2015
  16. Oğuz Emre

Oğuz Emre New Member

Beğenileri:
    0
    Fotoğraf pek net değil. Burun halkaları gittikçe beyazlaşıyorsa dişi, mavileşiyorsa erkek. Fotoğrafta beyaz görünüyor o yüzden dişi bence.

17. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Sema, foruma hoş geldin. Keyifli sohbetler olsun.
    Bu konuyu nasıl buldun 2 sene önce açılmış. İlk mesajınla ön plana aldın. Tebrikler. :)

Sayfayı Paylaş