petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Beyaz ve Mavi Kuşlarım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve ermann tarafından 1 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. ermann

ermann Member

Beğenileri:
    2
    Bir çift muhabbet kuşum var.Beyaz olanı çok hareketli erkek kuş bir dişi alayım dedim yoksa sürekli ilgilenmemi istiyor.Dişiyi alınca dikkati ona yöneldi şimdi onla uğraşıyor.Merak ettiğim üremeleri için yaşları yeterlimi yuva alıp kafese takmalımıyım yoksa daha erken mi?

#1 ermann, 1 Eylül 2013
    Son düzenleme: 1 Eylül 2013
  2. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Resimlerde pek belli olmasada dişi kuş kızışmış gibi görünüyor cere renginden. Erkek kus dişi kusa yem yedirmeye basladıysa yuva takmanızda bir sakınca yok bence.

3. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    biraz daha net ve yakından foto eklerseniz kesin konuşabiliriz ama bence dişi daha genç duruyor ve dışarı salmayın

4. ermann

ermann Member

Beğenileri:
    2
    Erkek sürekli dişinin peşinden gidiyor yem yediriyor birbirlerini kaşıyorlar çok iyi anlaşıyorlar.
    Dişi biraz daha yaşlı göz rengindeki beyazlık belirgin erkekte tam belirgin değil Yakın çekim fotoları ekledim.Sürekli dışarıda duruyorlar kafese kendileri giriyorlar kapıları hep açık.

5. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Kafesinin 2 kuş bakmaya yetecek kadar büyük değil.

6. ermann

ermann Member

Beğenileri:
    2
    Biliyorum beyaz kuş tek olduğu için o kafesi aldım sonradan dişi alınca ufak kaldı değiştiricem kafesi.

7. Bahattin GENÇ

Erkek albino cok guzel keske daha guzel bir disi secseydiniz.

8. Yılmaz Ç.

Tahta tünek kullanın. Ayrıca kafesi büyütseniz iyi olur. Gaga taşını göremedim onuda alın. Ayrıca aynayı çıkarın pek tavsiye edilmiyor.

9. ermann

ermann Member

Beğenileri:
    2
    dişi almak için erken davrandım fakat iyi anlaşıyorlar çabuk uyum sağladı
    tahta tünek var kafesde resimdeki idarelik eklemiştim tahta tünekte sorun oldu çıkardım.Yeni kafes bakıyorum çift için uygun alıcam birkaç güne.Ayna vardı çıkardım resimdeki salıncakta ayna ters duruyor görmüyorlar.

10. Tunç ÇAĞATAY

Nerde yaşıyorsun sen paris ?
    daha küçük kafeste jumbo üstelik çift üstelik yavruluk takılı ve yumurta var altlarında sorunda yok

#10 Tunç ÇAĞATAY, 1 Eylül 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 1 Eylül 2013

Sayfayı Paylaş