petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Beyler az önce konu açtım ya çok garip birşey oldu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Puceau tarafından 28 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. Puceau

Puceau New Member

Beğenileri:
    0
    Beyler :) Yardım isterken baktım yuvada 2 tane yumurta var ve dişi çıkarken gördüm o duruşları felan yumurtlamış demekki çok mutluyum :D :D Şimdi soruyorum siz abilerime dişiye ne yem vereyim takviye olarak felan yemden başka marul havuç bu ufak vitamin takviiyesi varmış kısaca anlatırmısınız vallahi krize girdim evde kuş yumurtlamış :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ama boş çıkarmı korkuyorum :S kaç gün sonra ne şekilde elime alıp bakmalıyım nasıl anlarım yumurta boşmu dolumu

2. Berşan KENAR

Berşan KENAR New Member

Beğenileri:
    0
    Yarim yumurta ceyrek parmagi kadar havuç rendele karistir sonra 4-5 adet bebe biskuvisi ez koy en sonda 1 yemek kasigi irmik koy karistir ver ama 7 saat dursun yukurta bozulur her gun tazesini yapacaksin yavrular icin hayirli uretimler

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    274
    Yavrular çıkana kadar haftada 2-3 gün yavrular çıktıktan sonra gün aşırı mama verilebilir.

Sayfayı Paylaş