petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bi akıl verin lütfen:( şanssız bebek mubişim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve falinak tarafından 31 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. falinak

falinak New Member

Beğenileri:
    0
    herkese merhaba.
    arkadaşlar tam 1 ay önce iki tane yavru yumurtadan çıktı.biri gayet sağlıklı,diğerinin ayağında bir sorun var.veterinerlik fakültesinde kanatlı hayvan konusunda uzman bir doktora götürdüm.annesi ard arda 20 tane yumurtladığı için kendi kalsiyum stoklarını bitirmiş.ve bu bebeğimiz kalsiyum eksikliği ile yumurtadan çıkmış. ayağı içeri basıyor.topallıyor. doktor ilaç yazdı. bu akşam vermeye başlıycam. birde biraz büyüsün bacağını kıralım tekrar kaynasın dedi. siz hiç böyle bişey duydunuz mu? bir yandan diyorum bi damla canıyla bu acıya nasıl dayanır birde bakıyorum doğru düzgün yürüyemiyor. ömrü boyunca böyle mi kalsın bilemedim. o şaşkınlıkla aklıma bile gelmemiş acaba uyutup mu yaparlar,yada ne kadar büyümesi gerekir die sormamışım doktora.
    canım çok sıkıldı. bide görseniz o kadar tatlı ve uysal :(((

2. Filiz BAYIR

ay kıyamam çok üzüldüm..inşallah kırmaktan başka bir tedavisi vardır :(

3. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    hangi fakülteymış bu ya merak ettım muhabbetkusuyla bu kadar ılgılenen bır dr gormedım ben daha dokdor ne dedıyse o sonucda hekımden daha ıyı bılemeyız

4. falinak

falinak New Member

Beğenileri:
    0

İst. Avcılar veterinerlik fakültesine götürdüm:(

5. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    fakülteler genelde araştırma yapmayı severler denek olarak kulanmasınlar sızin kuşu
    ama tekrarlıyorum doktor en ıyısını bılır

6. ferhat çimen

evet fakülteler için böyle bir durum fırsattır , denek kullanabılırler

7. Vedat ASLAN

Vedat ASLAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Geçmiş olsun çok üzüldüm :(.İnşallah kuşunuz sağlığına kavuşur.

8. Samet Çağlar

ömür boyu canı yanacağına bi kere yansın diyorum ben.. (üzülerek :( )

9. Murat KILINÇARSLAN

Beğenileri:
    0
    Çok geçmiş olsun bazen insanlardada bu böyledir yanlıs kaynama olabilir ve kırılması gerekıyor o küçücük can buna nasıl dayanır bilemiyorum ama tekrardan geçmiş olsun

10. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Avcılara gidene kafar Florya'da kuşlardan anlayan Türkiyedeki en iyi veteriner 'avian veteriner' var. Burası İstanbul Veteriner Polikliniği. Buraya götürün kuşunuzu

11. Gökhan KARAALİ

Yazik gunah izin vermeyin ayaginin kirilmasina birakin zor yurusun en azindan cani yanmaz . Kucucuk bir cani var goz gore gore ayagi kirilirmi hic.

12. Burhan Altun

Geçmiş olsun çok üzüldüm..

13. falinak

falinak New Member

Beğenileri:
    0
    ilginiz için teşekkür ederim arkadaşlar.
    ne yapacağıma henüz karar veremedim. biraz büyüsün bakalım hayatını ne kadar etkileyecek ona göre bakıcaz artık.yeme düştü.şimdilik kafes dibinde dolanıp duruyor.aynı gün yumurtadan çıkan kardeşi tavanlarda geziyor.bizimkisi de öyle bakıp kalıyor. işin kötü tarafı anne baba hep diğer yavruya ilgileniyor. herkes şanslı doğmuyor lafı bir kez daha anlam buluyor:(

14. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Benim söylediğim veterinere götürün lütfen. En iyi tedaviyi o veteriner yapar. Belki küçükken düzeltilebilecek bişeydir ihmal etmeyin. O veterinere gitmek için insanlar şehir dışından geliyorlar

Sayfayı Paylaş