petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bi Akıl Verin Ne Olur Arkadaşlar

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Emre KARAN tarafından 23 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. Emre KARAN

Emre KARAN New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar ben yeni işe girdim yaklaşık 1 ay olacak ancak bu 1 ayın için 15 gün kadar çok sorun yaşadım işte ve ben ay sonunda çıkacam dedim müdüre oda yapma alışırsın dedi ama ben kararlıydım çıkacak dedim neyse ay sonu geldi baktım 1 hafta kaldı ay sonuna ama ortama alıştım arkadaşlar süper herşey yolunda ama ben 1 hafta sonra çıkacam. Şimdi yarın gidip müdüre ben çıkmak istemiyorum desem mi yoksa çıksam mı ama kalmak istiyorum akıl verin ne olur. Kurumsal bi mağaza olduğundan belki benim çıkşımı merkeze yollamıştır bile ne yapsam arkadaşlar fikir verin.

2. Ezgi Yılmaz

Ezgi Yılmaz New Member

Beğenileri:
    0
    Vazgeçtim de git yapabilecekleri birşey varsa yaparlar yoksa zaten cikicaktin yine cikarsin. Ama bir daha böyle acele karar verme kendine alismak için zaman tani derim ben.

3. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    sen onları değil kendini düşün kendi istediğini yap

4. Emre KARAN

Emre KARAN New Member

Beğenileri:
    0
    Bilmiyorum arkadaşlar sanki biraz tükürdüğümü yalayacağım gibi geliyor bana ondan çekiniyorum konuşmaktan.

5. Ezgi Yılmaz

Ezgi Yılmaz New Member

Beğenileri:
    0
    Gereksiz gurur bence sonuçta adam hakli cikmis mi cikmis boyun eğme gibi bir durum yok bencr

6. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Fikir değişikliğinden dolayı çıkmaktan vazgeçtiğini söyleyebilirsin. Tukurduğunu yalamak gibi bir durum yok ortada hem o örnek farklı durumlara verilir. Senin ki ekmek parası onun için müdüre gidip durumu izah edebilirsin

7. Emre KARAN

Emre KARAN New Member

Beğenileri:
    0
    Nerden söyledim pat diye hemen alışma zamanı verecektim kendime. Tecrübesizliğime geldi diyecem ama yok tam bi boşluğuma geldi.

8. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Bence de pazartesi sabah ilk iş devam edeceğini söyle nedenleriyle birlikte.
    Anlayış göstereceklerdir işlemleri başlatmış olsalar bile..

9. Emre KARAN

Emre KARAN New Member

Beğenileri:
    0
    Levent abi gerçekten içime su serptim ya. Allah razı olsun.

10. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    sen işten çıkmadan çıkışın verilmez. öyle birşey olursa girişten çıkışının verildiği tarih arası kadar ücret alırsın buda senin mağdur olmana sebebiyet verir ki böyle birşey yapamazlar kısa özetle çıkmadan çıkışın verilmez.. vazgeçtim dersin devam edersin..

Sayfayı Paylaş