Karadeniz Pet

bi bakabilirmisiniz

Öncelikle ben senin kardeşin değilim , şu kardeş kelimesini benimle konuşuyorken lügatından çıkar. Herkesin hayattan öğreneceği şeyler var elbette , ama gelip burda önce kuşun kanadını çek diyip daha sonra ben öyle bir şey demedim demek biraz garip . Benimle polemiğe girme zaten ben polemik istemiyorum sadece sonuna kadar bekledim ne zaman arkadaş tamam ben çekeceğim kanadını dediği zaman müdahale ettim . Arkadaş kuşun kanadını çekseydi onun günahını veya vebalini üstlenecekmiydiniz çok merak ediyorum doğrusu. Neyse siz cevap vermeyin , ben daha fazla zaten sizin gibi bir şahısla münakaşa ya da münasebette bulunmak istemiyorum . Sana kolay gelsin ve güvercinlerine de allah sabır versin ,....

Ok. öyle olsun.

İş bilenin, kılıç kuşananın...

Arkadaslar tartismaniza gerek yok kusum daha yavru sayilir korktugundan orya gidiyor sanirsam alisinca elbet oralara gitmrz diye dusunuyorum insallah oyle olur

Tunek yapsam soba borusun yanina yandigi zaman zarari olmazmi yine

tam yanına değil ama 15 20 cm kadar yakınına koyabilirsin. Sıcak sıcak orada uyudugunu gözlemlemiştim :) Yinede size kalmış birşey zaten yanacağını bile bile soba borusuna konmaz.

Geri