Karadeniz Pet

bi bakar mısınız ?

bu forumda herkes bilgi paylaşıp bilgi alıyor kardeşim en her istediğine foruma yazma diyemessin adı üstünde forum

Bilmediğin bir şey hakkında insanlara yazma hakkına yine sahipsin fakat bu senin insanlığına kalmış bir şey. Bir şey bilmediğin her halinden belli , bir şeyler biliyor olsaydın buraya gelip kuşum bana alışmadı demezdin :D He bende sordum ama kuşum ölüm döşeğinde olduğu için sordum (şimdi öldü.) seninki çok saçma alalı 16 gün oldu neden alışmadı :D insanlara verdiğin bilgiler çok profesyonelce ama.

kardeşim burda bilgi paylaşmak kolay internetten herşeyi öğrenebiliyorsun burda herkesin konularına bakıp konuya yorum yapanlara bakıp sende işeyler kapabiliyorsun faka iş pratiğe gelince işler değişiyor belkide burada birçok konuda bilgi sahibi oldum yorum yazanları gördüm hastalığın ne olduğunu cinsiyetin yaşın nasıl öğrenildiğini öğrenebiliyorsun fakat kuş sende olunca ilk kuşun olunca ve iş pratiğe gelince işler değişiyor buraya gelipte benim ne bilip ne bilmediğimi sorgulamak yerine konulara bakıp birşeyler kapsan ya ?

Geri