Karadeniz Pet

Bi bakarmısınız arkadaşlar ?

• Konbuyu başlatan Necati ÜNAL
  • Başlangıç tarihi
N

Necati ÜNAL

Guest
Eş olan muhabbet kuşlarım (aldıgım adam daha once yumurtladıgını söyledi) bir kaç gündür kavga ediyor .

Çoğu kişi ayırmamı söyledi kuşları ama ben kaç gün boyunca ayrı tutmam gerektiğini bilmiyorum .

Ayrı tutmak iyi bir fikirmi sizce eğer iyi bir fikirse kaç gün boyunca ayrı tutmam gerekir kuşları ?

(Bir de erkek kuş genelde pek vurmuyor , ikiside vuruyor biribirlerine ama en az erkek kuş vuruyor . Benim de 2.Bir kafesim yok acaba kutu benzeri bir şeye koysam olurmu erkek kuşu kaç gün ayrı tutmam gerekir ? )

Yardımlarınızı için şimdi den teşekkürler .

Eş olan muhabbet kuşlarım (aldıgım adam daha once yumurtladıgını söyledi) bir kaç gündür kavga ediyor .

Çoğu kişi ayırmamı söyledi kuşları ama ben kaç gün boyunca ayrı tutmam gerektiğini bilmiyorum .

Ayrı tutmak iyi bir fikirmi sizce eğer iyi bir fikirse kaç gün boyunca ayrı tutmam gerekir kuşları ?

(Bir de erkek kuş genelde pek vurmuyor , ikiside vuruyor biribirlerine ama en az erkek kuş vuruyor . Benim de 2.Bir kafesim yok acaba kutu benzeri bir şeye koysam olurmu erkek kuşu kaç gün ayrı tutmam gerekir ? )

Yardımlarınızı için şimdi den teşekkürler .

necati aldığın kuş eş olmayabilir ama bazen eş tutan kuşlardada kavgalar olur ayrıca yerdeğişikliği olmuş streste hayvanlar kuş beslemek istiyosan bir kafes daha al kutuda olurmu hiç alah aşkına hayvana eziyet etme lütfen

daha yeni almıssın bekle biraz arada kuslar boyle kavgalar eder ama cok kavga ediyorsa bişey diyemem ayır baska bir kafese kafeslerı yan yana koy birbirlerini gorsunler yanı 1 hafta o şekilde kalsınlar sonra birleştirirsin bu arada dişiyi ayır kafesten erkek kalsın aynı kafeste veya söyle söyliyeyim kusları hangi kafeste besleyeceksen erkek o kafeste kalsın dişiyi başka bir kafese koy 1 hafta ama 1 kaç gün bi bekle bence cok kavga etmıyosa tekrar soyluyorum dogal bişey az kavgalar olabilir
saygılar

Geri