Karadeniz Pet

Bi bakarmısınız ? :)

Yusuf MUNGAN

Meraklı Üye
zR18D7.jpg
[/url][/IMG]

ÖĞLENLEYİN DEĞİŞTİRDİM DİĞERİYLE BU KUŞ HAKKINDA BİLGİ VEREBİLRMİSİNZ BANA SİZCE KAÇ AYLIK VE ÇEKOSLAVAK TÜRÜNDEN Mİİ SİZCEDE ? :) VE CİNSİNİDE TAHMİN EDEBİLİRMİSNİZ ?

Son düzenleme:
Ön tarafından fotografı yok mu? bu resimle ancak dişi ve 6 aylık olabilir diyebilirim.

6 aylık olduğuna eminmisiniz yavru sanırımmm

emin değilim işte, arkadan çekildiği için anlaşılmıyor.. bir fotograf daha ekle istersen..

emin değilim işte, arkadan çekildiği için anlaşılmıyor.. bir fotograf daha ekle istersen..

383Xvp.jpg
[/url][/IMG]

BİRDE BURDAN BAKIN İSTERSİNİZ ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:09 -->-> Daha önceki mesaj 17:00 --

Yeni resim koydum birde burdan bakıın benim için önemli :))

kuş dişi 3-5aylık civarı ve kanatlarını kesmişler.

Son düzenleme:
ciddimisiniz kanaatları kesilmiş mi ya :(

yemini suyunu koy 1 hafta kuşdan uzak dur yeni yerine alışsın. kendisi yer içer.

peki ne zaman erkek almalıyım çiflteşmesi için sizce kanatları kesik diye çiftleşmesinde sorun olmaz dimi ?

peki ne zaman erkek almalıyım çiflteşmesi için sizce kanatları kesik diye çiftleşmesinde sorun olmaz dimi ?

kendi yaşlarında bir erkek kuş al şimdiden koy yanına. kuş daha yavru sayılır 4-5 ay daha beklemen lazım çiftleşmesi için. o zamana kanatlarını da tamamlamış olur zaten

çiftleşecegi zaman gelene kadar yeni kanatları cıkar zaten.. 2 ay sonra genç bir erkek alabilirsiniz kuşunuza.. gençken daha iyi anlaşır..

kendi yaşlarında bir erkek kuş al şimdiden koy yanına. kuş daha yavru sayılır 4-5 ay daha beklemen lazım çiftleşmesi için. o zamana kanatlarını da tamamlamış olur zaten

he kanatlarını tamamlayınca uçabilecek yani dimi ?

yazık hayvanın kanat ve kuyrugunu kesmişler :( dişi çek gibi geldi bana

bende üzüldümm maleseff bilmiyorumdm ama aldığım yer bana 1 - 1 buçuk aylık dedi kuş için cinsiyeti daha belli olmaz dedi 1 buçuk aylık olamaz mı ?

Yavru gibi göstermek için kanatlarını kesmişler bence aldığınız dükkandan bir daha alışveriş yapmayın.

Yavru gibi göstermek için kanatlarını kesmişler bence aldığınız dükkandan bir daha alışveriş yapmayın.

offf bide yemlik yüksekte ona bi tabak koysammı yere yoksa kendisi çıkabilir mi ?