petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bi bakarmısınz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Süleyman Aydın tarafından 29 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Süleyman Aydın

ARkadaşlar dişimin çiftleşip çiftleşmediğini merak ediyordm dün bi kaç cvp verdiniz hatta foto vardı ona baktım aynı bizim dişi gibi yani kuyruk düşük ve kanatların ucu kuyruğun üstünde ama bu gün gördüm bizim erkek dişinin üstüne cıkacaktı tam ayağını attı sonra dişi onu dövdü .s bi sorn mu var mrk ettim sorayım dedim.:(

2. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    dişi naz yapıyor olabilir...hem fazla rahatsız etmeyin sürekli onları gözlemlemeniz onları rahatsız eder..belki de o esnada sizin izlediğinizin farkına vardı ve erkeği dövdü dişi ;)

3. Süleyman Aydın

yok fazla ilgilenmiyom dünden beri rastgele kafesin yanında oturmuştum ( bişey arıyodum oraya düşmüş olabilir diye ) 2 üç kez erkek dişinin beline ayağını bastı tam cıkacak dişi onu vurdu ( dişinin onu vurduğunu bi defa tek gördm ama yine bırakmıyodu ) ama dişinin kuyruğu düşük ve kanatların ucu kuyrukla aynı hizada vallahı bişey anlamadım bu işten .s

4. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    eğer foto atabilirseniz daha kesin cevaplar alırsınız böyle emin olamayız...foto gerek..

5. Süleyman Aydın

tmm atmaya çalışacağm.

6. Süleyman Aydın

7. Süleyman Aydın

8. Gökhan YILDIZ

senin dişi daha çiftleşmeye hazır değil ayrıca kızışmamış 7-8 aylık bir kuş biraz daha beklemen lazım

9. Süleyman Aydın

anladim teşekkur ederim.

10. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    Gökhan abi cevabı vermiş zaten..sabırla bekle zamana bırak eninde sonunda olacaktır.. ;)

11. Süleyman Aydın

Peki ne kadar beklemem lazim sabirlaniyorum......

12. Volkan MOROĞLU

Beğenileri:
    0
    Kızışıp ceresindeki Mavilik geçene Kadar .

13. Süleyman Aydın

Smdi bisey diyym size ceresinin alt rngi mavi gibi bi renk ust kismi yani burun deliklerinin etrfi kahverengi yi andiran bi renk sizce daha cok vrmidir.

14. Volkan MOROĞLU

Beğenileri:
    0
    Var şahsen benim dişinin cereside senin kuşla aynıydı, şu anda az kaldı yavaş yavaş kızışıyor benim dişi .

15. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    Bu işte sabır çok önemli kardeşim...sabır et..Mesela ben tam 8 ay sonra yumurta aldım çiftimden sabır ettim şimdi çok memnunum..sabır çok önemli..

16. Süleyman Aydın

Sbrin sonu selamet ;)

ama bende yavru kusarimin olmsini istiyorum

ama peki yuvaya neden giriyor yuvda kaliyor

Sayfayı Paylaş