petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bi bakarsanız iyi olur

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve REŞİT KAYA tarafından 10 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. REŞİT KAYA
    Gizli

Öncelikle hayırlı geceler ben az şakir i severken birden gagaladı sonra ısırdı acıttı baya şimdi ben geri verme taraftarı değilim ama sizce alır mı kuşu tekrar aldığım yer?

Önerilerinize açığım.

2. Sinan Şimşek
    Gizli

Isırdı diye mi vereceksiniz ? Bizim ki kanatıyor bile :)

3. Onur Antalya

Onur Antalya New Member

Beğenileri:
    0
    Bence geri alır ama ısırdığı için mi vermek istiosunuz anlamadım?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

4. REŞİT KAYA
    Gizli

Sizce ne yapmalıyım yaklaştırmıyor kendine

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:13 -->-> Daha önceki mesaj 22:13 --

Evet acıtıyor baya

5. Sinan Şimşek
    Gizli

Kaç aylık ? birde cinsiyeti ne ?

6. REŞİT KAYA
    Gizli

2-3 aylık falan erkek

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:20 -->-> Daha önceki mesaj 22:14 --

Kimse yok mu?

7. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Reşit kardeşim bir fotoğrafını koyarmısın şu Şakirin? "Şakir ismi amma moda oldu :D"
    Kuşu ne zaman aldın? Alışmadan tutup sevmek mi istedin? Biraz daha açıklama yapman gerekiyor.
    Selamlar..

8. REŞİT KAYA
    Gizli

Biraz oldu bana alışmıştı avatarımda var[​IMG]

9. tansel canbaz
    Gizli

Çok sağlıklı bir kuşa benziyor bence vermeyin geri :)

10. Onur Antalya

Onur Antalya New Member

Beğenileri:
    0
    Erkek kuşlar ısırma konusunda dişi kuşlar kadar agresif olmazlar.şuan yavru olduğu içinde ısırma güdüsü daha baskındır;zaman içinde size güveni geldikçe,ortama iyice alıştıkça bu eğilim azalacaktır.siz yumuşak sesle ona seslenerek ve göğsünü parmağınızla okşayarak eğitmeye çalışmaya devam edin.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

11. REŞİT KAYA
    Gizli

Tamam saolun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:31 -->-> Daha önceki mesaj 22:54 --

Sanırım bir anlık bişeydi artık ısırmıyor.

12. Aziz SARI
    Gizli

Aziz SARI Guest

Muhtemelen yaptığınız bir hareket kuşunuzu sinirlendirmiş veya kızdırmış olabilir. Ayrıca bu nedenle de kuş geri verilmez..:) Benim 1 çiftim yanına bile yaklaştırmıyor beni , ben de geri vermedim yanına yaklaştıran yavru bir çift aldım..:)

13. REŞİT KAYA
    Gizli

Tamam saolun kıyamadım :D

Sayfayı Paylaş