Karadeniz Pet

Bi bakarsanız iyi olur

• Konbuyu başlatan REŞİT KAYA
  • Başlangıç tarihi
R

REŞİT KAYA

Guest
Öncelikle hayırlı geceler ben az şakir i severken birden gagaladı sonra ısırdı acıttı baya şimdi ben geri verme taraftarı değilim ama sizce alır mı kuşu tekrar aldığım yer?

Önerilerinize açığım.

Isırdı diye mi vereceksiniz ? Bizim ki kanatıyor bile :)

Bence geri alır ama ısırdığı için mi vermek istiosunuz anlamadım?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sizce ne yapmalıyım yaklaştırmıyor kendine

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:13 -->-> Daha önceki mesaj 22:13 --

Evet acıtıyor baya

2-3 aylık falan erkek

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:20 -->-> Daha önceki mesaj 22:14 --

Kimse yok mu?

Biraz oldu bana alışmıştı avatarımda var
qy6esute.jpg

Çok sağlıklı bir kuşa benziyor bence vermeyin geri :)

Erkek kuşlar ısırma konusunda dişi kuşlar kadar agresif olmazlar.şuan yavru olduğu içinde ısırma güdüsü daha baskındır;zaman içinde size güveni geldikçe,ortama iyice alıştıkça bu eğilim azalacaktır.siz yumuşak sesle ona seslenerek ve göğsünü parmağınızla okşayarak eğitmeye çalışmaya devam edin.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Tamam saolun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:31 -->-> Daha önceki mesaj 22:54 --

Sanırım bir anlık bişeydi artık ısırmıyor.

Muhtemelen yaptığınız bir hareket kuşunuzu sinirlendirmiş veya kızdırmış olabilir. Ayrıca bu nedenle de kuş geri verilmez..:) Benim 1 çiftim yanına bile yaklaştırmıyor beni , ben de geri vermedim yanına yaklaştıran yavru bir çift aldım..:)

Geri