Karadeniz Pet

Bi Bakın Lütfen

• Konbuyu başlatan halil karagöz
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H

halil karagöz

Guest
Hayatımda Kuşa Yer Varmı ?

Arkadaşlar bu sene yeni liseye geçtim ve birtakım ihtiyaçlarım var burs alıyorum devlet bursu ama ihtiyaçlarıma yetmiycek gibi görünüyor telfn ve blgisayar almak istiyorum telfnu hallederim ama bilgisayarda part time iş yapmam gerekecek sizce bunların yanına birde kuş sıgdırabilirmiyim ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
"Bi bakın lütfen , yardım , acil" vb. konu başlıkları açmayalım. Her konu bölümünde duyurusu var zaten. Yeni bir kullanıcıda değilsiniz. Herkes bakıcaktır zaten. Ayrıca "bi bakın lütfen" konu başlığı acil durum mesajı verir fakat burda , kuşları ölmek olan insanlar bile ,"Kuşum ölüyor yardım edin" gibi başlıklar açıyolar. Konu ile ilgili ,"Yoğun hayatımda kuş bakabilir miyim?" gibi bir başlık açarsanız çok daha yararlı olacaktır. Böylece aynı soruna sahip kişilerde aradıklarını bulabilirler. Daha dikkat edelim lütfen

Bence siz bu yoğun hayatınıza kuşları bulaştırmayın. Zira onlar ilgiden çok hoşlanırlar.

Başlık kurallarına uyuyunuz lütfen, [MENTION=14232]halil karagöz[/MENTION] üyemiz 3 gün (06 Şubat 2015, ~18:00) yasaklı. konu kilitli, ayrıca konunun açıldığı yerde yanlış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri