petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bi Bakın Lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve halil karagöz tarafından 3 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. halil karagöz

Hayatımda Kuşa Yer Varmı ?

Arkadaşlar bu sene yeni liseye geçtim ve birtakım ihtiyaçlarım var burs alıyorum devlet bursu ama ihtiyaçlarıma yetmiycek gibi görünüyor telfn ve blgisayar almak istiyorum telfnu hallederim ama bilgisayarda part time iş yapmam gerekecek sizce bunların yanına birde kuş sıgdırabilirmiyim ?

#1 halil karagöz, 3 Şubat 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 3 Şubat 2015
  2. sude büyük

sude büyük New Member

Beğenileri:
    0
    "Bi bakın lütfen , yardım , acil" vb. konu başlıkları açmayalım. Her konu bölümünde duyurusu var zaten. Yeni bir kullanıcıda değilsiniz. Herkes bakıcaktır zaten. Ayrıca "bi bakın lütfen" konu başlığı acil durum mesajı verir fakat burda , kuşları ölmek olan insanlar bile ,"Kuşum ölüyor yardım edin" gibi başlıklar açıyolar. Konu ile ilgili ,"Yoğun hayatımda kuş bakabilir miyim?" gibi bir başlık açarsanız çok daha yararlı olacaktır. Böylece aynı soruna sahip kişilerde aradıklarını bulabilirler. Daha dikkat edelim lütfen

3. Murat AYDEMİR

Murat AYDEMİR New Member

Beğenileri:
    0
    Bence siz bu yoğun hayatınıza kuşları bulaştırmayın. Zira onlar ilgiden çok hoşlanırlar.

4. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    Başlık kurallarına uyuyunuz lütfen, [MENTION=14232]halil karagöz[/MENTION] üyemiz 3 gün (06 Şubat 2015, ~18:00) yasaklı. konu kilitli, ayrıca konunun açıldığı yerde yanlış.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş