Karadeniz Pet

bi bakın :)

umut ercan

Meraklı Üye
arkadaşlar yumurta maması yapıyorum evde ama havuç stokları tükenmiş şehirde bulamıyorum yerıne elma koysam nasıl olur ? yoksa düz yumurtayla etimek vercem

Gerçekten havuç yok piyasada, 3 gün önce bütün pazarı gezdim bulamadım. Yerine kırmızı biber ve yeşillik eklemiştim.

Gerçekten havuç yok piyasada, 3 gün önce bütün pazarı gezdim bulamadım. Yerine kırmızı biber ve yeşillik eklemiştim.

abi burdaki her yer kapandı ki şu an kırmızı biber de bitik.pazar yarın :)elmadan şu yüzden korktum ishal durumu olur mu?ama elmada da vitamin var doğal bi şekilde :)

abi burdaki her yer kapandı ki şu an kırmızı biber de bitik.pazar yarın :)elmadan şu yüzden korktum ishal durumu olur mu?ama elmada da vitamin var doğal bi şekilde :)

Elmanın sorun yaratacağını sanmıyorum ama daha sulu olduğu için etimek'i yarım tane fazla koyarsan olur bence

Tarçın-ceviz-fındık-fıstık bu tarz gıdaları da mamanıza rendeleyip ekleyebilirsiniz. Şekerli olması bence sakıncalı ki elmada şeker bol miktarda var.

hazır mamalar satılıyor kilosu 25 liraya da insan güvenemiyor.ne şekilde kuruttular ilaç var mı yok mu diye

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:37 -->-> Daha önceki mesaj 21:34 --

Tarçın-ceviz-fındık-fıstık bu tarz gıdaları da mamanıza rendeleyip ekleyebilirsiniz. Şekerli olması bence sakıncalı ki elmada şeker bol miktarda var.

hocam ama sonuçta havuçta da şeker var hatırı sayılır.siz daha iyi bilirsiniz gerçi işiniz geriği de.ceviz fındık çok yağlı gibi geldi bana en başından

Elmadaki şekerle, pancar şekeri farklı etkiler gösterir, Elmayı şekerli olarak nitelendirmek bence doğru değil. sonuçta şeker hastalarının diyeti içerisinde elma var. Herşey gibi, aşırı olmadığı sürece bence sorun yaratmaz.

Elmadaki şekerle, pancar şekeri farklı etkiler gösterir, Elmayı şekerli olarak nitelendirmek bence doğru değil. sonuçta şeker hastalarının diyeti içerisinde elma var. Herşey gibi, aşırı olmadığı sürece bence sorun yaratmaz.

Abi sen daha iyi bilirsin gerçi ama bilmiyorum kuş sonuçta hassas. Benim görüşüm elma dahi olsa şekerli birşey yedirmemek hayvana.

Abi sen daha iyi bilirsin gerçi ama bilmiyorum kuş sonuçta hassas. Benim görüşüm elma dahi olsa şekerli birşey yedirmemek hayvana.

yok zaten elmayla olmadı ne kadar suyunu aldırsam hamur gibi oldu yemediler bende sadece yumurta kabuğu yumurta ve etimek verdim tekrar yapıp.yani olmadı

Geri