Karadeniz Pet

Bi çare bulamadım..

Saykun

Yeni Üye
Arkadaşlar muhabbet kuşum kendine zarar veriyor buralarda anlayan veteriner olmadığı için baktıramıyorum. Kuşçulara sordum gösterdim tüye girmiş dediler fakat 2 ayı geçkin süre oldu. Kanatlarının altını sırtının üstünü ve boynunun altını kanatıyor. Çok fazla değil ama bazen kanatıyor tüylerini de yoluyor ufak tüylerini. Bunun dışında tüy dökümü belirtileri var kabarıp silkeleniyor falan ama bu durumuna çok üzülüyoruz. Parazit spreyi var. Vitamini maması var temiz de bakıyoruz ama bu durumuna bir çare bulamadık lütfen yardımcı olun bilgi sahibi arkadaşlar. :( herhangi bişeyden strese girdiğini de sanmıyorum herşey aynı nerdeyse aldığımız zamanla.

Bu gibi durumlar için forumdaki arkadaşların acı sprey denediklerini okumuştum. Fakat sonuçları hakkında bir bilgim yok. Kullanan arkadaşlardan tecrübelerini paylaşan olur ise bizde faydalanırız.

Ben de acısprey yada boyunluk olabilir mi diye düşünüyorum. İnternetten uyuz vs hastalık belirtilerini okudum hiçbirine rastlayamadım anlamadım gitti sıkıntısı nedir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:00 -->-> Daha önceki mesaj 17:30 --

Arkadaşlar yardımcı olacak biri yok mu boyunluk mu takıyım ne yapmam lazım acı sprey mi alsam işin içinden çıkamıyorum.

Madem once ilk basta aci sprey al. Aliskanliktan vazgecmezse boyunluk yap. Cunku ben daha satan bir yer gormedim. Gecmis olsun.

Yapmadı çok zor değilde yapmak doğru olur mu boyunluk acaba bir de strese sokmayayım da hayvanı.

Yapmadı çok zor değilde yapmak doğru olur mu boyunluk acaba bir de strese sokmayayım da hayvanı.
Dediğim gibi önce acı sprey denemelisin. Eğer baktın olmuyor, Sürekli aynı şeyleri yapıyor, mecburen iyiliği için yapacaksın.

Geri