petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bi çare söyleyin lütfen..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mehmet Gündoğdu tarafından 15 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Mehmet Gündoğdu

Erkek kuşum tekken fazla ses yapmıyodu alışkındı zaten bana dişi aldıktan sonra evde televizyon izleyemez yuyamaz oldum sürekli karşılıklı ötüşüyorlar susturamıyorum hele dişi tam çingene ciyaklıyor kafesleri açık akşama kadar serbestler sonra kafese koyuyorum ama kafesten çıkarmazsamda yine de ötüyorlar bu sefer kafesi açmam için bağırışıyorlar babam da rahatsız olmaya başladı ama üzülmeyim diye belli etmiyor netcez

2. Mehmet Gündoğdu

ayrıca sürekli avizedeler halı hep kurumuş kaka oldu temizlemekle bitmiyor ayrılmakta isteiyorum :(

3. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    O zaman birleştireceksin.

4. Mert Can YALÇIN

Mert Can YALÇIN New Member

Beğenileri:
    0
    Gülü seven dikenine katlanır hesabı yapacak fazla bişe yok.

5. mustafa_2.3

Kuşları aynı kafese koy öttüklerin e kafesin üstüne bi bez koy zamanla ciyaklama=kafes üstünde bez=hapı yuttuk susalım gibi bi kombinasyon olacaktır :) Ayrıca kuşlar dışarıda olduklarında kafestekinden daha çok bağırırlar.

Sayfayı Paylaş