Karadeniz Pet

Bi karar vermem lazm

şimdi ben size yeni alacağınız çiftin ne kadar sürede alışır bilemem bu kuşların karakterine göre değişir ama her yeni çiftin bir 2 3 aylık alışma süreci olur ,
ayrıca erkek yuvalığa artık günden güne daha fazla ilgilenmeye başlayacak etrafını gagalamayaca başlayacaktır , güvenli olup olmadığını kontrole ediyor erkkek muhabbet kuşları eşlerine karşı cok korumacı ve sadıktırlar , dişilerinin diplerinden ayrılmazlar genelde onlarla ilgili olurlar , erkek yuvalığı gagaladıkca dişide artık zaamanla yuvalığa karşı ilgisi artacaktır ama sabırsız davranırsanız üzülürsünüz , sizin tek yapmanız yem ve su verip geriden izlemek .. yinede siz bilirsiniz.

birbirlerine yem kusuyor ve kaşiıyorlar mı ?
Evet birbirlerine yem kusmalar kasılmalar ve opusmeler görüyorum daha bugün şans eseri gordum erkek aşağıda idi kafesin ve çıkarken yuvaligini girişine rastladı ve içeri baktı sağdan soldan aşağıdan baktı biraz gagaladi kapıyı sonra beni görünce indi ama çok kısa sürdü uzun deil

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bencede değiştir bu çift daha canlı hareketli görünüyor.bunlarda sağlıklı ama bende anlamadım sorun ne.bendekilerde muhabbeti azalttılar.

Degistirmek iki uc ay geri sarmaktir kendi kuslariniz daha guzel alicak olduklarinizin sadece yuvaliga ilgisi oldugunu duydunuz gormediniz belki yalan soyluyor satmak icin giriyorlarsa bile 2 3 ay girmiyceklerdir alicak oldugunuz disi guzel degil ayrica

Herkese tesekkurler değiştirmekten vazgeçtim sure taniycam kuslara

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri